Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γυρνάω αργά από δουλειά, αράζω σπίτι, κάνω ντουζάκι κ βγαίνω γύρα να βρω κανά εμφανίσημο μιλφ να με ξελαφρώσει. ΑΦού έκανα διάφορς βόλτες, περνάω από αυτό το τσαρδί όπου δούλευε η Σύλβια. Μιλφ, με κοντό πλατινέ μαλί, καλό σώμα με πιασιματάκια, ψηλή, ευγενική, δεν είναι από αυτές που έχω στη λίστα TO-FUCK ας πούμε, αλλά μιας κ την ψιλοπετυχαίνω σπάνια, είπα να περάσω. Βράδυ τώρα, κοντά 11, ψυχή δεν κυκλοφορούσε τέλη ιούλη πλέον.

Περνάω, μετά από λίγο έρχεται κ η Σύλβια. Ξάπλωσε μου λέει, θα σε περιποιηθω εγώ. Αρχίζουν κάτι ωραία προκαταρκτικά, εξώ ξαπλωμένος, αυτή να μου πιπιλάει τις ρώγες κ να μου χαιδεύει τον πούτσο κ τα αρχίδια, μετά από λίγο τον παίρνει στο στόμα της, όπου κ του φοράει την καπότα με το στόμα. Πιπούλα όμορφη, χαλαρή, σε κάποια φάση της λέω να ξαπλώσει να της τον χώσω. Αρχίζω σε ιεραποστολικό, με το ένα πόδι πάνω από τους ώμους μου, την ξεμουνιάζω όμορφα, την στήνω μετά στα 4, κάποια φάση τη βάζω να ξαπλώσει τελείως μπρούμητα κ την πηδάω έτσι μέχρι που τελείωσα. Με ευχαρίστησε, αποχαιρετηθήκαμε κ έφυγα.

Συμπερασματικά, ένα τίμιο μιλφ, χωρίς πολλά πολλά, αλλά όμορφη σχετικά, με κοντό μαλί, για ένα απλό ποιοτικό γαμήσι που φαντάζεσαι ότι πηδάς τη γειτόνισσα από δίπλα.

10 πάρκινγκ λόγω ερημιάς κ μηχανής. Το δωμάτιο καθαρό, με δικό του νιπτήρα με ζεστό (!!!) νερό. Στο τέλος μου πρόσφερε κ μωρομάντηλα να καθαρίσω το τσουτσούνι μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
654
Πόντοι:
1.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMMY DEVITO

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού