Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μες στην κάψα του Ιούλιου πριν φυγω διακοπές είπα να ριξω ένα πούτσο για να ανέβει η ψυχολογία.Η Ελενη ειναι ενα μετριο κοντοπούτανο ξανθο ασχημουλα στο προσωπο με καμπύλες απο αυτα που λες οτι θα περασεις καλα.Το επιθετικο της σαλοναρισμα με ξεγελασε καθοτι μου αρεσε η κωλαρα της και ηθελα να τη σκισω λεγοντας μου οτι την δινει.Στο δωμάτιο μπηκε με φόρα και ξεκινησε μια ελευθερη αερόπιπα που μετα βίας μου σηκώθηκε.Αφου τον επαιξα λιγο και εγινε σκληρος ανεβηκε απο πανω αγαρμπα και με συμπεριφορα ξεπετας με ξενερωσε.Τη γυρισα πισωκολητα και συνεχισα το πηδημα με αυτη να μην συμμετεχει και να κάθεται σαν επιπλο.Παμε κωλαρακι της λεω και βαζει ενα τονο gel.
"Εμενα με εφεραν απο στουντιο" μου ανεφερε το μπαζάκι λες και μας νοιαζει και προσπαθησα να τελειωσω παιζοντας τον αφου η κοπελα ηταν απλα αλλου.Η φυλής καταντησε τυχερο παιχνιδι με αποδοση 3:1.Αν στα 60 ευρω βγαινει ενα καλο γαμησι καλυτερα να πηγαινει κανεις πιο συχνα στουντιο.Καλες βουτιες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
AssMaster
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
924
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Gianpaolo, TOMMY DEVITO και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2016
Ναι, στα στουντια να δεις τι ξεγυρισμένες φόλες έχεις να φας! Που στοιχίζουν και 50 ευρώ!
22 Ιουλίου, 2016
βαλε οτι αν φας φολα στο στουντιο με 50 ευρω για την διορθωσεις χρειαζεσαι και αλλο 50 ευρω
23 Ιουλίου, 2016
Ηθελα να γραψω για το θεμα 'στουντιο",αλλα με καλυψαν πλήρως οι δυο προηγηθεντες. Χαίρομαι που αποκαλύπτεται ,εστω και σιγα - σιγα ,η απάτη των στουντιο σε ολο και περισσοτέρους συναθλητές. Αλλά εγω λεω και το άλλο ... καντε κυριοι ,εσεις που συχναζετε εκει ένα ΕΜΠΑΡΓΚΟ δυο- τριων μηνων,εστω, στα απατεωνομαγαζά τους, και εμαι βέβαιος ότι τα αποτελέσματα θα είναι θεαματικα. Ευχαριστώ, Καλή νυχτα σας.
28 Ιουλίου, 2016
Εμένα πάντως που την πήρα χθές στο Φιλιππίδου (κάτω) έκανε την ίδια σαλονάτη επίθεση αλλά ευχαριστήθηκα γαμίσι...πολύ θερμή και μέσα στο δωμάτιο.... Μπορεί να την πέτυχες σε περίεργη φάση....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4