Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 141 10
Sex Studio 359784
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Αλεξάνδρα είναι μια από τις καινούργιες σχετικά κοπέλες του ομίλου. Το πρόσωπο της είναι τύπος "κοπέλα τη διπλανής πόρτας" με κλασικά μεσογειακά/βαλκανικά χαρακτηριστικά. Το σώμα της όμως είναι σκέτο όνειρο: μεσαίο προς μεγάλο φυσικό στήθος και κώλος στητός και σφιχτός που χαίρεσαι να χουφτώνεις.

Για να μπούμε στο ζουμί της υπόθεσης, μπήκε χαμογελαστή στο δωμάτιο και μετά από τα προκαταρκτικά, όπου έδειξε με όχι πολύ διακριτικό τρόπο ότι δε θέλει να τη φιλάνε ούτε στο μάγουλο, ξαπλώσαμε στο άνετο και καθαρότατο κρεβάτι. Πίπα μονότονη και με πολύ δόντι, παρά τις επανηλειμμένες επισημάνσεις και διαμαρτυρίες μου ότι πονάω. Στο κυρίως πιάτο αρκετά πρόθυμη και χαμογελαστή αλλά έχει ακόμη πολλά ψωμιά να φάει για να θεωρηθεί επαρκής. Δεν ξέρω αν η αγαρμποσύνη της είναι θέμα απειρίας, ασχετοσύνης ή βαρεμάρας, το αποτέλεσμα πάντως είναι το ίδιο. Γύρισμα στα τέσσερα όπου παρά το μέτριο στήσιμο η θέα της διαστημικής πατούρας της ήταν αρκετή για να τελειώσω εντός εύλογου χρονικού διαστήματος.

Συμπερασματικά, αν η Αλεξάνδρα δούλευε στη Φυλής στο 20άρικο το πακέτο της εντυπωσιακής εμφάνισης, ευχάριστου χαρακτήρα και μέτριων υπηρεσιών θα ήταν VFM. Για το επίπεδο του στούντιο όμως είναι πολύ λίγη και σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογεί τα 50 ευρώ που ζητάει.

Ημερομηνία ενδεικτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, CHEYENNE, Cornelius και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2016
Όπως έχω διαπιστώσει τελευταία, οι περισσότερες επειδή έχει πέσει τουλάχιστον κατά 50% η δουλειά στα στούντιο -αν όχι παραπάνω όπως μου έχουν πει κάποιες κοπέλες- στραβώνουν με το 50ρικο και περιμένουν να πάρεις μεγαλύτερο πρόγραμμα για να ποδώσουν. Λες και τα 50ρικα βρίσκονται στον δρόμο. Αυτά...
22 Ιουλίου, 2016
με αυτη τη λογικη διωχνουν πελατες και θα χασουν και το 50αρικο
22 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ δεν πέρασα καλά και σε πρόγραμμα των 70 ευρώ με την Ναταλί.Όπως και τη δεύτερη φορά που είχα συναντήσει την Μαρίνα πριν από 2 μήνες περίπου.Οπότε, μάλλον είναι πολιτική της αλυσίδας τα βιαστκκά ραντεβού, με το ρολόι στο χέρι.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3