Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταδρομική τσάρκα στη Φυλής με σύντομο πέρασμα από κάποια κεντρικά και μετά καρφί στα μοντελάδικα. Στον εν λόγω οίκο αναγγέλθηκαν τα ονόματα Τζανίνα και Άντζελα. Η Τζανίνα είναι μια ξανθιά κοπέλα, στυλιαροστυλιάρι. Με το που με είδε στο σαλόνι, ήρθε, κάθισε πάνω μου, λικνίστηκε και με καβλάντισε να περάσω. Δεν ήμουν ιδιαίτερα ψημένος, μιας και δεν είχα διαβάσει τις καλύτερες κριτικές για λόγου της, αλλά μαζί μου φαινόταν ευδιάθετη και μου δημιουργήθηκαν συνειρμοί στη θέα των ατελείωτων ποδιών της. Έτσι έδωσα το πορνοπαράβολο και την περίμενα στο δωμάτιο. Το σεντόνι ήταν λιγάκι βρεγμένο στη μέση προφανώς από τα φλόκια προηγούμενου συναγωνιστή. Κεφάλι σε τοίχο! Money Mouth Η Τζανίνα το πρόσεξε, έκραξε την τσατσά και στρώσαμε πρόχειρα από πάνω άλλο. Με παρακάλεσε να τη γλείψω χαμηλά, μιας που είχε μόλις πλυθεί, κάτι που το έκανα με περισσή όρεξη. Έτσι επιδόθηκα σε ένα 5λεπτο, λαίμαργο γλειφομούνι που την οδήγησε σε σπασμούς. Βάλαμε την περικαβλίδα και με τσιμπούκωσε λίγο, αν και δε χρειάστηκε γιατί είχα ήδη γίνει τούρμπο. Ακολούθησε τότε σκληρό σφυροκόπημα σε δυο στάσεις. Το τέλος ήρθε πετώντας της τα φλόκια στα βυζιά. Ίσως απλά την πέτυχα σε φάση, αλλά εγώ πέρασα ωραία. Επιβεβαιώνω πάντως ότι με μια πρώτη ματιά δίνει την αίσθηση της φόλας. Για όσους γουστάρουν PSE καταστάσεις προτείνεται. Για GFE και πιο ρομαντικά με τίποτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζανίνα
Υπηρεσίες
vril
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
12.491
Πόντοι:
5.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, pattayakias, amjik και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2016
η κοπελα αυτη δεν ειναι εμπιστοσυνης και δεν εχει σταθερη αποδοση εισαι ο δευτερος ανθρωπος που περναει καλα μαζι της μετα απο εμενα
23 Ιουλίου, 2016
Οντως ζηταει γλυφομουνι απο τους πελατες!Εμμμμ Μου ειχε ζητησει και απο εμενα στο βρωμομεταξι!!!Κεφάλι σε τοίχο! Την ειχα παρει με κακες εντυπωσεις στο Ιασωνος 20α.Της εριξα ομως ακυρο για γλυφομουνι!Κουλ
27 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχα άβυσσος το μουνι του ανθρώπου. Μου κάνει εντύπωση πάντως με τέτοια εμφάνιση να δούλευε Μετάξι.
28 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σαπίδι είναι μύστη μου ! Ποια εμφάνιση ? Money Mouth
P
Parakmiakos
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4