Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 433149
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασα για αναγνωριστικη. Οταν την ειδα δεν μπορουσα να μην περασω, θα ηταν προσβολη προς τον εαυτο μου να αφηνα αυτο το πιπινι ετσι. Μελαχρινη, κανονικου υψους (1,68), μικρο βυζακι στητο, κωλαρακι αφρατο, ωραια ποδια σε γοβαρες, μερικα ωραια ταττου, προσωπαρα με απιστευτο χαμογελο - τελεια δοντια και επικοινωνια σε πολυ καλα αγγλικα.
Μπηκα για μπανιο και ηρθε την ωρα που σκουπιζομουν. Με επιασε αγκαλια κι αρχισε να με φιλαει. Ηθελα να πεσω να γλυψω ποδια και δεν με αφηνε! Οποτε συνεχισα κι εγω, φασωνωμασταν μεσα στη μεση του δωματιου σαν ζευγαρι μεσα στη βροχη που δεν ενδιαφερεται για το τι γινεται γυρω του. Υστερα απο λιγη ωρα που με ειχε καυλωσει κι αρχισε και μου τον χαιδευε επεσα να γλυψω ποδια. Αυτη ορθια, το ψιλοεψαχνε λιγο το τι να κανει. Την καθησα και συνεχισα. Ωραια ποδαρακια, οχι κατι το τρελο. Παιζει κι ενα ταττου στο πελμα. Υστερα βρηκαμε δονητη, το στουντιο εχει μονο τεραστιους κι εναν μεγαλο δυστυχως. Ειχε φορεσει τη ζωνη απο πριν και τον περασε. Αρχισε να μου βαζει δαχτυλο, το οποιο ειχε αλειψει με κρεμα και γλιστραγε πολυ ωραια. Επισης δεν ειχε μεγαλα νυχια και ηταν πολυ σωστη η τεχνικη της. Την εβαλα να γλυψει την περιοχη και μετα ξανα δαχτυλο. Πηγε να μπει με το στραπ αλλα τελικα ηταν μεγαλο, οποτε της ειπα να βγει. Συνεχισαμε με δαχτυλο και ποδολαγνεια σε διαφορες στασεις, φιλια συνεχως και χαδια, στο τελος εχυσα πολυ δυνατα στο σωμα της, την γεμισα απο το λαιμο μεχρι την κοιλια. Να προσθεσω οτι μυριζε υπεροχα και εδειχνε να το διασκεδαζει, κατι που μου ειπε και στο τελος.
Επικινδυνη για πιπινολατρεις, ακρως ερωτευσιμη! Αν το στουντιο ανανεωσει τους δονητες που μπαινουν στα στραπ θα ξαναπερασω φυσικα!!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλαίρη
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού