Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 95 10
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξαναπηγα με την Εμμανουελα γιατι:
1. Ειναι πολυ ομορφη
2. Κανει εξαιρετικο σεξ
3. Το στοματικο της ειναι αισθησιακο
Αυτη την φορα ομως η ηδονη ξεπερασε καθε προσδοκια μου.
Ναι μεν το στοματικο της μου μουδιασε τα ποδια (παιχνιδιαρικο, βαθυ, υγρο και αργο), η αθωο-λαγνα ματιά της με τρελανε, το cow girl με απογειωσε, αλλα εγινε ενα 69 που δεν εχει ξαναγινει. Της εκανα στοματικο εγω στη κλειτοριδα της. Το τρυφερο σαν μανώλια κοριτσακι, με εβαλε κατω και με εκανε να την φερω σε οργασμο. Ολα αρχισαν απο ενα γλυφομουνι που αποτολμησα μετα το cow girl, η μετα την πρωτη φαση πισωκολλητου, δεν θυμαμαι γιατι αυτο που ακολουθησε ηταν ναρκωση. Οταν την εγλυφα μια με εσφιγγε με τα ποδια της, μια τα εβαζε στους ωμους μου και εσπτωχνε την λεκανη της στο στομα μου. Καποια στιγμη με διεταξε να παρουμε την κλασσικη 69αρικη θεση. Ημουν τοσο αποροφημενος στο στημονα του τριανταφυλλου της που ειχα χουφτωσει τους γοφους της. Με διεταξε να τριψω τα ρογακια της και υπακουσα. Ειχα γινει ενας σεξοσκλαβος της κλειτοριδας της και μου αρεσε. Τετοια πιπα σε κλειτοριδα δεν εχω ξανακανει.
Αλλαξαμε ενα σωρο στασεις, ηταν απιθανα, ηταν απεριγραπτα ωραια. Καποια στιγμη η πηγουλα της εχυσε και ηλθε η σειρα μου να χυσω.
Οταν τελειωσα σε βιαιο πισωκολλητο, μου ειπε "τρεμουν τα ποδια μου". Εγω ετρεμα ολοκληρος απο ηδονη.
Μονο με την Αλέξια ειχα ζήσει κατι αναλογο, στη Βριλησσου, αλλα οχι με την διαρκεια της Εμμανουελας.
Εχασα την Αλέξια και βρήκα την Εμμανουελα. Η θεα Αφροδιτη φροντισε. Ειναι που καθε φορα που παω σε αρχαιολογικο χωρο που εχει ναο της Αφροδιτης κραταω λιγο κρασσακι και οταν οι φυλακες δεν βλεπουν κανω μια σπονδη και την παρακαλαω να μου στειλει μια νεραιδα. Μου εστειλε την Εμμανουέλα,
Στο κρεββατι, καθησαμε 25 λεπτα, αυτο το κρεββατι ειχε γινει συννεφο που με ανεβασε στον 7ο ουρανο.
Θα μαζεψω χρηματα, θα κανω αιματηρες οικονομιες για να ξαναπαω μαζι της.
Ειναι αδυνατο να ξεχασω το στηθακι της, τον λαιμο του κυκνου, τα ματακια που κλινουν προς τα πανω, τους γοφους και το τριανταφυλλο που εχει αναμεσα στα ποδια της, που αμα του φερθεις καλα βγαζει ενα τρυδερο κλειτοριδακι.
Νεραιδακι μου μικρο σε ευχαριστω πολυ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.382
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μάκης Τσατσαρίδης, Πρυτανης, amjik και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2016
Μπααα...
22 Ιουλίου, 2016
Περάσατε στην 4η διάσταση υποθέτω !

Καπέλο
03 Σεπτεμβρίου, 2016
Για την Αλεξια σου εχω απαντήσει φιλι στο "Αναζητήσεις χαμ.. Ιεροδ.." πριν 10 μερες...
Μπες και στο Χανιά... σελίδα 195 ή 196.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3