Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφου ειχα παει πριν στην Μελινα στον απο πανω οροφο ημουνα αναμεσα στην Αντριαννα και στην κοπελια στο 30Α .
Ομως η εμφανιση της μικρης στο σαλοναρισμα με τα γυαλακια και το μαζεμενο μαλακι με εκαναν να την επιλεξω .
Αναμονη 6-7 λεπτα και μετα εμφανιστηκε η μικρη . Μετα απο τα κλασικα πως σε λενε απο που εισαι με εβαλε να ξαπλωσω . Αρχισε ενα απαλο χαϊδεμα παντου και φιλακια στο σωμα .
Υστερα ανεβηκε επανω μου και χωρις να βγαλει το κυλοτακι της αρχισε να τριβεται επανω μου . Πληρης ανορθωση αμεσα οποτε ηρθε στο πλαϊ και αφου φορεσε σκουφακι αρχισε μια καλη πιπα . Παραλληα στηθηκε ωστε να εχω πληρη προσβαση παντου . Μετα απο λιγο με ρωτησε πως την ηθελα και ηρθε απο επανω . Η θεα ηταν αψογη και η κινηση της πολυ καλη . Της χαϊδευα απαλα το στηθος και τα οπισθια και εκεινη ανταπεδιδε με βογγητα , αρκετα ρεαλιστικα . Μετα απο λιγο με τραβηξε να ορθωσω το σωμα μου σε σταση τετ α τετ και περασε πισω μου τα ποδια της . Εκανε κινηση για φιλι και οταν ανταποκριθηκα εδωσε κατι γλωσσοφιλα που ειχα να δωσω απο τα φοιτητικα μου χρονια . Πολυ καλη σε αυτο .
Την γυρισα σε ιεραποστολικο οπου εβαλε τα ποδια της στους ομους μου . Επειδη ενοιωθα το τελος την γυρισα στα 4 . Η θεα του κορμιου της απο τον καθρεπτη ηταν τοσο γαματη που μετα απο λιγο αδειασα μεσα της . Εκειν συνεχισε να κουνιεται και εσπρωξε προς τα πισω κρατωντας με μεσα της βογγωντας .
Μετα απο λιγο τραβηχτηκε , μου εδωσε ενα βαθυ γλωσσοφιλο και εκατσε για λιγο διπλα μου .
Ηταν πρωτη φορα που περασα τοσο καλα στο μεταξι με μια τοσο ομορφη κοπελα ( συνηθως οσο πιο ομορφες τοσο πιο κομοδινα ) . Κανονικη GFE εμπειρια . ΤΟ χαρηκα τοσο πολυ που της εδωσα και ενα μικρο μπονους . Φευγοντας με ευχαριστησε πολυ ζεστα . Αν και ειχα σκοπο να παω και σε αλλο μετα αλλαξα γνωμη γιατι ημουν πλεον κορεσμενος .
Συνισταται ανεπιφυλακτα και νομιζω οτι θα ειναι πλεον ενα στανταρακι για μενα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
14
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexdreamer, praktorthouvou, lastfallen

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού