Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφου τσαρκαρα με σκοπο να μην παω σε πολλα σπίτια κ αν δεν βρω κατι να παω κ166 στην ευα.
Περασα απο φιλιπιδου κ στα 2.
Στο ενα ελενα κ αννα νομιζω στην αννα το σκεφτόμουν τελικα πηγα στο διπλα..
Σονια κ ηλεκτρα μου γυαλισε η ηλεκτρα αλλα διάβασα κριτικες εδω κ αποχωρησα ο τσάτσος λιγο ειρωνικος με οσους φυγαν..κ δεν ειναι ο μονος..
Λες κ ειμαστε υποχρεωμένοι η τα χρωστάμε.
Πηγα σε αλλα 2.3 κοντα πριν απ αυτα φ.67.
Η λαουρα βγηκε στο σαλονι γυμνη αυτο ηταν ενω δεν μπηκα αμεσως βολταρα λιγο οτι κ να εβλεπα ημουν σιγουρος θα γυρναγα σε αυτην.
Ωραιο κορμι οπως μου αρεσει.
Φυσικο βυζι κ σχετικα ωραια φατσα.
Δεν ανακηνωθηκε κατι εξτρα στο σαλονι αλλα δεν με νοιαζει κιολας.
Στο δωματιο το οποιο θυμιζε μεταξι αλλα ηταν πολυ καθαρο.
Ηρθε με την μια μαλακια τιποτα για αρχη λεω απο μεσα μου παει..
Αλλα καυλωσα εστω κ ετσι πιπα γρηγορη αλλα καλη κ λιγο τριψιμο στα βυζια με σκουφο παντα.
Μια σταση κλασική στην οποια δεν αντεξα ουτε 5 λεπτα.
Με χαιρετησε κ εφυγε.
Υπο αλλες συνθηκες δεν θα χυνα ουτε στο τεταρτο αλλα εγκεφαλικα μου αρεσε παρα πολύ.
Εφυγα ετσι κ ετσι απο την μια γαμησα μια ωραια γκομενααπο την αλλη ελειπε το κατι παραπανω σαν ορεκτικο.
Δεν ειχε κοσμο οποτε μπηκα κ τις 2 φορες.
Αν την ξαναπηδαγα ισως μαλλον δηλαδη λογω σωματος.
Δεν θα την ελεγα φολα με τιποτα αλλα λιγο λουφαδορα.λιγο παραπανω απο οσο πρεπει.
Δεν ψαχνω ποτε το μεγιστο των υπηρεσιών σε τετοια μαγαζια αλλα λιγο καλυτερη απόδοση.
Οποιος θελει να γαμησει ενα πολυ ωραιο μουνι ειναι οκ. Οποιος θελει εξτρα δεν το χει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2018
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
1.660
Πόντοι:
2.557
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, Masazonomaxos, xilnik

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2016
Ξεπετομάγαζα.
20 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβώς αυτο...πιο πολυ Ευχαριστηθηκα την μαλακια μετα σπιτι αφου ειχα ακομη καυλες.
Ωραιο κορμι αλλα πολυ μηχανικά ολα.
26 Ιουλίου, 2016
Εκει παλια εργαζοταν χριστινα καζαξταν!!και αλλες πολλες καλες...ξεπετομαγαζο δεν το λες...Επι του θεματος Η Λαουρα ειναι ευγενικη...εως εκει...ειναι για τα πολυ χοντρα...Υπεραπλο προγραμμα...παραδειγμα χτες που πηγα δεν καταφερα να γαμησο με μαλακια με τελειοσε...λογο του ειχα ριξη πολυ γαμηση...σερι οπου εχυνα για πλακα λογο καλον υπηρεσιον...Βασικα το μυστικο ειναι να σαφηνη η κορασιδα να την κανεις οτι θες σε λογικα παντα πλαισια...Αλλο ενα πολυ αρνητικο τωρα τελευταια με την λαουρα ειναι πως οταν εχει πολυ οικιοτητα μαζι σου σου εκδηλονη οτι βαριετε την δουλεια...ειναι πολυ ξενεροτο ειδικα πριν γαμησης να σου λεει αντε να σχολασο βαρεθηκα...Ασ το πει μετα εστο...οχι πριν το γαμηση ελεος!!!Επισης εχει αδυνατηση και αλλο και πανε και τα βυζια να μικρηνουν που ειναι το ατου της!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3