Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η μονη που εβλεπα στο προγραμμα να μου κινει την περιεργεια εκεινο το βραδυ, οποτε πηγα να την δω απο κοντα, βγηκε στην παρουσιασει με μαυρα εσωρουχα και ελευθερα τα μαλια της, καμια σχεση εμφανησιακα με τις φωτογραφιες της στο αλλο σαιτ που φενεται σπασμενη και μιλφ, η κοπελα ειναι ποιο ομορφη κοντουλα με καμπηλες στο οριο να την χαρακτηρησεις μπαστυ. Οποτε πληρωσα το 40αρι και περασα στο δωματιο, εκανα μπανακι και περιμενα την κοπελα να μπουκαρει.
Η Ινα ηρθε μεσα με αλαγμενη εμφανηση, εβαλε ενα ασπρο ολοσωμο κορμακι δαντελωτο, ποιασμενα τα ξανθα της μαλια ουρα και σκουροχρωμο κραγιον στα χειλη, τακουναρες 12ποντες το μωρο φανταζε μουναρος.!! Επεσε στην αγκαλεια μου στα ορθια και αφου κατεβηκε απο τα ψιλοτακουνα ηρθε στα μετρα μου...το κωλαρακι της Γλώσσα, πεξαμε αρκετα προκαταρτικα στα ορθια, να φορμαρομαι απο πισω της και αυτη να κουνιετε καλα στο ρυθμο της μουσικης, οπου μου τον εκανε καγκελο, τα βυζια της ειναι φυσικα ψιλοπεσμενα, και θελει λεει να τα ενυσχυσει στο μελον, στο κρεβατι συνεχιστικα καποια ελαχιστα προκαταρτικα με τα βυζακια της να παιζουν στον κορμι μου αλλα και στο γυμνο πουτσο μου, στοματικο με καποτα περασμενη με το στομα, καλη πιπα χωρις να γλυψει τις μπαλες, με καρφωνε στα ματια καθως τον επαιρνε στο στομα της, ανεβηκε απο πανω για αρχη οπου μου φανηκε πολυ στενη σε σημειο να με πονανε αφανταστα οι κινησεις της, εφερνε το προσωπο της και χειλια της σε αποσταση απο τα δικα μου, αλλα δεν εκανα κινησεις για φιλια, αλλαγη την εβαλα ιεραποστολικα, βλεποντας το βλεμα της να με καρφωνει, δεν χορταινα της μπουταρες στις ορθιες στους ομους μου, τελευταια σταση στα 4αρα, κωλαρα πλαδαρη, μαυρισμενη επιδερμιδα χωρις σημαδια, σε αυτη την σταση δεν αργησα και στραγγιξα, καταλαβε οτι τελειωνω και με περιμενε αργα αργα να το απολαυσω χωρις να κανει κινηση αποφυγης. Ξαπλωσαμε διπλα διπλα, ελαχιστα Ελληνικα αν θυμαμαι καλα μιλησαμε στα Αγγλικα, σηκωθηκε φορεσε παλι το κορμακι της και βλεποντας την ημουνα ετοιμος να την ξαναπληρωσω...καυλα σκετη.!!!
Η Ινα εχει μελλον αν συνεχισει εδω και δεν φυγει, μια καλη περιπτωση αυτην την στιγμη της αλυσιδας, που δεν μπορει να κρατησει τα ''καλα'' μουνια που της φευγουν..!! Ματάκι Εδειξε πολυ καλη συμπεριφορα απεναντι μου να με ευχαριστησει, παιζει σαφως ποιο κατω σε αποδοση απο την Ουκρανεζα Βερονικα, στα ισα θα ελεγα την Ελενα, ολες οι αλλες στις βιλες ειναι δευτερατσα και κατω, εμφανηση την εχει αν χασει και κανα κιλακι και βαλει και στηθια θα γινει δυναμητης, θα ξαναπροτιμιθει στο μελλον σιγουρα ξανα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, Veros, kassler και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού