Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφου ειξαμε μαυρη πετρα στο μεταξι..αφου ηρθε κορεσμος κ καπου η κατάντια της περιοχης με ζακια πακια και βρωμα.
Επιστροφη στην φυλης εστω κ αν τα οικονομικά δεν ειναι κ πιλυ καλα..
Αλλα να βγαινεις να ρίξεις ενα κ να μην νιωθεις τιποτα η χειρότερα ποιος ο λογος εξ αρχης.
Η μοιρα ήθελε σάρα 1 φορα μπηκα ξαναμπηκα ειχε πελατη οποτε εμπαινα τελικα ειπα να περιμένω.
Σαλοναρισμα υποσχομενο με κερδισε.
Συμπαθιεται αμέσως ανετα θα μπορουσε να ήταν πετυχημένη πωλήτρια.
Στου αγωνα λιγο με χαλασε το βυζι της που το περίμενα πιο στητο.
Ξερει να σε αναβει ναζιαρα gfe καυλιαρα.
Εκατσα νομιζω 20λεπτο χωρις να χυσω κατι η νυστα κ κουραση η Σάρα το παλεψε ε ς τελους την σταματησα εγω...αλλωστε μαλακια με καποτα η πιπα χυνω σχεδον ποτε.
Ευχαριστηθηκα γαμισι..κλασικό πανω..κολητο πισω....το παλεψε οσο δεν πηγαινε αλλα δεν..
Τσατσα ευγενικη..κοπελα φιλοτιμη συμπαθης χωρος πολυ καλος οποτεψθα ξαναπαω σιγουρα.
Οταν βγηκα κατι που επαθα 1 φορα ειχα χάσει την αίσθηση του χρονου κ χωρου..προσανατολισμος μηδεν μου πηρε 2 λεπτά να επανελθω.
Στο δωματιο μου φανηκε ο χρονος αιωνας..περιεργο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
1.660
Πόντοι:
2.557
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMMY DEVITO, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2016
Σε χαλασε το βυζι της.. δεν εχυσες.. κατα τα αλλα ultimate fuck!
Το αλλο με το ταξιδο στο χωροχρονο που λες δε μου ακουγεται κ πολυ καλο... μηπως ειχες πιει τιποτα ρε παιχτη?
18 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι ρε φιλε ειχα πιει αρξετο κρασι πριν στα 40 σχεδον σε λίγο δεν επινα ποτε χημειες ουτε προκεται. ..το αλκοόλ με μετρο παντα.
Ισως ναταν η αυπνια κ η φαση ξημερωματος μερας ποιος ξέρει οσο για βυζι δεν ειπα οτι ηταν σακούλα μαρινοπουλος απλα το περιμενα πιο στητο.
Ultimate υπομονή απο μερος κοπελας θα ταν καλυτερος τίτλος.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2