Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Άλλο ένα Σαββατοκύριακο που με βρήκε να περιφέρομαι στους δρόμους του πληρωμένου παραδείσου σε αναζήτηση ηδονής. Πολλά σπιτάκια κλειστά, με τις ίδιες και τις ίδιες φάτσες στα υπόλοιπα, σαν διορισμένοι δημόσιοι υπάλληλοι ακλόνητοι στο πόστο τους. Τον τελευταίο χρόνο υπάρχει πολύ μικρή ανανέωση, μιας και ελάχιστες κοπέλες θα επιλέξουν την Ελλάδα για ένα καλύτερο μέλλον και οι παλιές γυρίζουν στην πατρίδα τους. Απογοητευμένος από την όλη εικόνα, είπα να ρίξω μια ματιά και από Διδύμου να δω τι παίζει. Είδα τη Μόνικα για την οποία είχα διαβάσει καλές κριτικές και σαν μιλφ είχα προσδοκίες για ρομαντική κατάθεση. Ακολούθησε λίγη καβλάντα στο σαλόνι:

-Από πού είσαι, ρωτάω.
-Από το Πακιστάν.
-Χαχα καλό, για πες και σοβαρά.
-Ρωσία, εσύ;
-Από τον παράδεισο.

Δίνω το μπλε εισιτήριο και περνάω στο δωμάτιο. Ξεντύθηκε, ήρθε από πάνω μου και έπιασε να με φιλάει παντού. Σε γενικές γραμμές ήταν καλό το σεξάκι. Μπορεί να έφταιγαν οι προσδοκίες μου, αλλά έχανε στα σημεία. Δηλαδή:

α) Φιλιά στο στόμα τα απέφευγε και όταν τα έδινε, το έκανε με τα χείλη ερμητικά κλειστά και για λίγο.
β) Δε με άφηνε να της χαϊδέψω το μουνάκι κλείνοντας τα πόδια της. Τελικά την έβαλα να γυρίσει σε στάση 69, όπου την τρέλανα με ένα σπέσιαλ γλειφομούνι.
γ) Αφού αλλάξαμε δυο στάσεις την έβαλα να μου κάνει ελεύθερο στοματικό για να τελειώσω. Η πίπα της όμως ήταν με μπόλικο χέρι, που χρειάστηκε να της κάνω παρατήρηση, πολύ επιφανειακή και δεν κράτησε για πάνω από ένα λεπτό.
Το τέλος ήρθε με χέρι, καθώς της πιπίλαγα τις ρώγες. Σε γενικές γραμμές η Μόνικα είναι ένα καλοστεκούμενο μιλφ που προσπαθεί να είναι όσο πιο χαμογελαστή και θετική μπορεί στον κόσμο, κάτι πολύ σημαντικό. Επειδή, όμως, τα πολλά «μη» μου το βγάζουν ξινό, δε θα ξαναπάρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
vril
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
12.484
Πόντοι:
5.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, TZOYLI, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού