Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Κατερίνα είναι μια μικρόσωμη, μελαχρινή κοπέλα, μισή ελληνίδα, μισή αλβανίδα. Στο σαλόνι είχε έρθει και κάθισε πάνω μου. Της είπα παιχνιδιάρικα, για να φύγει, να καθίσει στα πόδια και κανενός άλλου επισκέπτη και μου είπε «εγώ εσένα θέλω». Ψυχανεμίστηκα εκεί ότι υπήρχε μια χημεία και μόλις ξαναγύρισα από τη βόλτα μου, δεν έπεσα έξω.

Το δωμάτιο μέσα πολύ κυριλλέ στουντιακού επιπέδου με ντουζιέρα. Σκέφτηκα να κάνω ένα μπάνιο, αλλά δεν είχε πετσέτα οπότε τέτοια ώρα τέτοια λόγια. Ξεντύθηκα απλά και την περίμενα στο κρεβάτι. Μόλις ήρθε, ανέβηκε επάνω μου και μου πρόσφερέ το κορμί της για φίλημα, γλείψιμο και ό,τι άλλο τραβάει η όρεξή μου για να καβλώσω. Την έγλειψα με λαιμαργία στις τεράστιες ρώγες της και της άρεσε. Όταν τελείωσαν τα προκαταρκτικά, με σκούπισε με μωρομάντηλο και με ξεκίνησε σε ένα ωραίο υδρομασάζ (γυμνό τσιμπούκι), ενώ της κράταγα τα μαλλιά. Μιας και ήμουνα κουρασμένος, της είπα για αρχή να ανέβει αυτή από πάνω. Όπως είναι λεπτοκαμωμένη, ήταν σκέτη κάβλα να «χορεύει» πάνω στο σηκωμένο εργαλείο μου. Μου ζήτησε δυο φορές να αλλάξουμε σε πισωκολλητό, που προφανώς το γούσταρε, οπότε είπα να της κάνω το χατίρι. Το είχε τόση ανάγκη ο οργανισμός της που στο ένα κωλομέρι υπήρχαν ήδη 3 μελανιές από τα χαστούκια που είχε φάει. Αλλάξαμε μετά λίγο και σε ιεραποστολική στάση, ενώ την είχα από κάτω και τη φίλαγα στο στόμα. Επειδή το τέλος θα αργούσε πολύ ακόμα και είχα κουραστεί, έβγαλα την καπότα, τον έπαιξα και την πότισα με το υγρό πυρ. Μιλήσαμε λίγο περί ανέμων και υδάτων και έφυγε. Δεν έδειξε κανένα σημάδι βιασύνης παρά τα 20 λεπτά που πρέπει να έκατσα στο δωμάτιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
vril
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
12.491
Πόντοι:
5.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, fouxter, pattayakias και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2016
Ξερει κανεισ ποιες μερες και ωρες δουλευει η Κατερινα??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1