Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Δευτέρας προς Τρίτη στις 01.25 . Μετά απο βόλτα και αφού τελευταία στιγμή άλλαξα γνώμη και δεν πήρα στο Κολωνού 32α παρτούζα την Αλεξάνδρα με την Μελίσα και ο λόγος ήταν ότι ενώ είπα στην τσατσα ότι θέλω να τις πάρω παρτούζα , κάποιος πελάτης ήθελε να περάσει με την Αλεξάνδρα και η τσατσα μου είπε να περιμένω να περάσει με αυτόν και μετά να έρθουν οι κοπέλες στο δωμάτιο , της είπα ότι προηγούμαι και να περιμένει αυτός , είπαμε μερικά πράγματα και τελικά πήρα τα λεφτά πίσω και της είπα ότι δεν περνώ, έτσι κατέληξα εδώ , κατέβηκα τα σκαλάκια και ο υπηρεσίας μίλαγε με δύο νεαρούς για το euro . Την Ρόζα την έχω ξαναδεί στις βόλτες μου , καστανό πιπίνι με πολύ ωραίο κορμί ακόμα καλύτερο κωλαράκι και μικρό βυζί , στην φάτσα είναι θέμα γούστου , πάντως το 10έυρω βγαίνει πολύ εύκολα απο την τσέπη .Πρόγραμμα απλό.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο , ελληνικά ξέρει πολύ λίγα και αγγλικά το ίδιο , δήλωσε Ρουμάνα 19 ετών. Έβγαλε τα εσώρουχα της και ξάπλωσε δίπλα μου , έχει ωραίο σφιχτό κορμάκι , δέχεται αγκαλιές και επιφανειακά δαχτυλιάσματα αλλά δεν δίνει φιλιά ούτε είναι πολύ πρόθυμη σε 69 , ένα δύο λεπτά την έγλυψα και τραβήχτηκε.
Με φίλησε λίγο στον λαιμό και στο στήθος και μου έπαιξε τον πούτσο πριν μου περάσει το προφυλακτικό και αυτά ήταν όλα τα προκαταρκτικά. Πίπα καλή βαθιά αλλά πολύ μικρής διάρκειας ενώ αρχίδια δεν έγλυψε. Πρώτη στάση την ανέβασα απο πάνω σε ανάποδο cow girl για να απολαμβάνω το κωλαράκι της , ήταν κάπως αμήχανη και δεν το είχε σε αυτή την στάση μιας και δεν ήξερε πώς να κινηθεί , αλλαγή στάσης στα τέσσερα καλό στήσιμο αρχικά αλλά μετά όσο την γαμούσα “ γλιστρούσε ”προς τα μπρός ενώ δεν είναι και για πολύ έντονους ρυθμούς , τρίτη και τελευταία στάση ιεραποστολικό όπου ήταν συνέχεια με κλειστά τα μάτια και έκλεινε τα πόδια της για να μην μπαίνω βαθιά μέσα της. Μετά απο λίγο έχυσα.
Σηκώθηκε έπλυνε τα χέρια της και το μουνάκι της στον νιπτήρα φόρεσε τα εσώρουχα της και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα δέκα λεπτά , καλό κορμί καλή πίπα αυτά μόνο οπότε οκ για ένα δεκαέυρω , πιο πολύ για λάτρεις των πιπινιών.
Να πω ότι ο τσάτσος είναι ωραίο τοπάκι αλλά βαριέται , όταν δεν έχει πελάτη βγαίνει και κάθεται έξω απο το σπιτάκι και παρατηρεί τα πάντα ενώ σιγοτραγουδάει.


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Ρόζα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.808
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού