Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εξερευνώντας την ιστοσελίδα του Glamour, η προσοχή μου κόλλησε στη Mary. Ήταν μάλλον αυτό το ηδυπαθές βλέμμα και το νάζι που ξεχείλιζε ιδιαίτερα στη το φωτογραφία με το γλειφιτζούρι. Η τηλεφωνική εξυπηρέτηση του γραφείου, όπως μας έχει συνηθίσει, σε υψηλά επίπεδα, τόσο από πλευράς συνεννόησης όσο και από πλευράς ακρίβειας στην ώρα που έχει συμφωνηθεί. Έτσι λοιπόν, στο και ακριβώς, ακούγεται ο κτύπος της πόρτας.

Κάθε φορά, που πρόκειται να ανοίξει η πόρτα ξενοδοχείου και να μου αποκαλύψει την κοπέλα που συμφωνήσαμε να σπαταλήσουμε μια κοινή ώρα από τη ζωή μας, φουντώνει η απορία μέσα μου, αν θα είναι καταρχήν αντάξια των προσδοκιών μου. Η Mary λοιπόν δεν ήταν ακριβώς αυτό που περίμενα. Οι φωτογραφίες την παρουσιάζουν εξιδανικευμένη, κυρίως όσον αφορά το σώμα της. Το πρόσωπο της είναι σχεδόν όπως παρουσιάζεται στις φωτογραφίες, όμορφο, με λαμπερά γαλάζια μάτια, σαρκώδη χείλη και περιποιημένα ξανθά μακριά μαλλιά. Νεαρή σε ηλικία, μάλλον αρκετά κάτω από 30. Σωματικά όμως δε τα καταφέρνει τόσο καλά. Ύψος 1,65+, γεματούλα, χωρίς να είναι πάλι χοντρή. Ίσως 3-4 κιλά λιγότερα βοηθούσαν, ίσως να είμαι δύσκολος. Η τρίτη και η τέταρτη φωτογραφία στο ΕΝ την παρουσιάζουν ακριβέστερα. Να ξεκαθαρίσω ότι προτιμώ σαφώς τις μάλλον αδύνατες γυναίκες. Το στήθος της μεσαίο προς μικρό, φυσικό μεν, αλλά με εμφανή τα πρώτα σημάδια χαλαρότητας. Το σώμα της θύμιζε Ελληνίδα και όχι Ουκρανή, που είναι και η καταγωγή της. Θα πρέπει από την άλλη να συμπληρώσω ότι είχε μια υπέροχη σταρένια απόχρωση, αποτέλεσμα προσεκτικής περιποίησης κάτω από τον καυτό αττικό ήλιο, που ταίριαζε με τη ξανθή της κόμη. Το μικροσκοπικό της μαγιό είχε αφήσει και αυτό ένα συμπαθητικό σημάδι στα οπίσθια της που την κολάκευε.

Υπήρξε μια σχετική αμηχανία στην αρχή, πως σε λένε, πως με λένε, η οποία μάλλον επιδεινώθηκε. Ζήτησε σχεδόν αμέσως και προκαταβολικά το αντίτιμο της προσφοράς της, μετά ζήτησε νερό γιατί δίψαγε, που μας το έφεραν λίγο αργότερα και μετά ζήτησε μουσική που δεν υπήρχε, μόνο τσοντοκάναλα προσέφερε η διαθέσιμη τηλεόραση. Παρέμεινα τελείως ήρεμος, αλλά προετοιμαζόμουν βέβαια ότι η συνάντηση μας ίσως να λήξει άδοξα. Ξεκινήσαμε ένα χλιαρό παιχνίδι και με προειδοποίησε μόλις την άγγιξα χαμηλά να προσέξω μην την πονέσω. Συνεχίσαμε τη χαλαρή και ίσως ανούσια παράσταση μας και η Mary μου πρότεινε το στόμα της, το οποίο και τίμησα φοβούμενος ότι αν δοκίμαζα κάτι άλλο ίσως απογοητευόμουν. Η κοπέλα αποχώρησε διακριτικά για το μπάνιο …

Η συνέχεια μας έφερε να κουβεντιάζουμε για μάλλον ανούσια πράγματα αλλά έγινε φανερό ότι υπέφερε από άγχος. Χωρίς να είμαι καλός ούτε στην ψυχολογία, ούτε στα ξεκλειδώματα, ανάμματα κλπ δοκίμασα με ελαφριά συζήτηση να μαλακώσω την ένταση. Η Mary άρχισε να χαμογελά όχι γιατί έπρεπε πλέον, αλλά με τα μάτια της, το σώμα της έγινε πιο ελκυστικό, άρχισε να κινείται με θηλυκό τρόπο και μετά από λίγο ένοιωσα πόθο!

Η συνέχεια εξελίχθηκε με μια οβιδιακή μεταμόρφωση της κοπέλας. Η κάπως μηχανική συμπεριφορά της άλλαξε σε τέτοιο βαθμό που θα μπορούσα να τη θεωρήσω αληθινή. Τα αίματα άναψαν και μετά από λίγο άρχισαν εκατέρωθεν να πέφτουν σφαλιάρες στα τροφαντά μέρη των σωμάτων μας, που αν και δε το συνηθίζω, μπορώ να πω ότι μου άρεσε! Οι ρυθμοί ανέβαιναν και η Mary ήξερε τώρα να το καθοδηγεί. Παρέδωσε με πάθος και ένταση το σώμα της, πασχίζοντας να προσφέρει το υπέρτατο σμίξιμο. Στο ξεκίνημα, στη στάση που η γυναίκα έχει το κουμάντο, έδωσε τον καλύτερο της εαυτό. Ακάματη, να χρησιμοποιεί κάθε τρόπο στήριξης του σώματος της, ώστε να προσφέρει απλόχερα ηδονή. Μετά βρεθήκαμε στη στάση που ο άντρας έχει πλέον τον έλεγχο. Η Mary δεν μπορούσε να αποδεχθεί τον παθητικό της ρόλο. Εκτείνονταν σαν τόξο και ταυτόχρονα επιζητούσε έντονα φιλιά με την αφηνιασμένη γλώσσα της. Κάποια στιγμή και μετά από αρκετή ώρα, φώναζε κάτι ρωσικά, κάτι αγγλικά, πως τάχα η κορύφωση της είχε φτάσει. Έφτασε πλέον η δική της σειρά να τινάξει τη μπάνκα στον αέρα. Η κοπέλα αφού με αναποδογύρισε όρμησε, με βίαιο και απαιτητικό τρόπο, απαιτώντας την επιβράβευση της ερωτικής της συμπεριφοράς, την οποία και τίμησε λαίμαργα μέχρι τελευταίας ρανίδας.

Το κλιματιστικό στο δωμάτιο του ξεπεσμένου ξενοδοχείου αγκομαχούσε να πλησιάσει κάποια υποφερτή θερμοκρασία. Τα ιδρωμένα μας σώματα έμειναν για λίγη ώρα ακίνητα, πασχίζοντας να αισθανθούν έστω και μια ριπή δροσερού αέρα. Μετά ακολουθήθηκε η διαδικασία απεμπλοκής με απόσυρση προς το μπάνιο αλλά με ευχαρίστηση και ικανοποίηση αυτή την φορά.

Αν με ρωτήσετε τι έγινε, θα σας απαντήσω δεν ξέρω …

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, wired77, PSAXTIRI και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2016
Δεν εχει σημασια τι εγινε αλλα οτι εγινε!
Εναργεστατο πονημα!!! Καπέλο
16 Ιουλίου, 2016
Άψογος φίλε! Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
18 Ιουλίου, 2016
τώρα την είδα την κριτική.

πολύ όμορφη Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3