Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108063
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την ειχα σταμπαρει εδω και καιρο,Ξανθια Περουβιανη δηλωνει, μετριο προσωπακι, ωραιο βυζακι 3αρι, κωλο τσουπωτο και γενικα ψιλομπαμπατσικη γυναικα γυρω στα 30 αλλα με πολυ ωραιο δερματακι και τελικα μετα απο παραινεση της τσατσας και με το αναλογο ΔωρακιΜεγάλο χαμόγελο που μου εκανε,μπηκα μεσα με Ελευθερο στοματικο και Χυσιμο μεσα στο στομα αλλα χωρις Γλειψιμο απο μεναΘυμός.Μου εδωσε πετσετα η τσατσα η ρωσομπλου για να κανω ντουζακι και την περιμενα οπου εσκασε μυτη σε κανα 5λεπτο και αυτο που μου εκανε Ιδιαιτερως καλη εντυπωση ειναι οτι Κατευθειαν μπηκε και αυτη για ντουζακι και επλυνε και πολυ καλα και το Μουνι τηςΜατάκι.Μου σκουπιζει τον Πουτσο με μωρομαντηλο και τον παιρνει στο στομα και αρχιζει το γλυψιμο,καλο τεμπο και κατεβηκε και στις μπαλες εκανε ενα περασμα και μου ειπε αν θελω και εγω να την ΓλειψωΈρωτας οπου μετα Χαρας δεχτηκα και καναμε ενα Ωραιοτατο 69.Την βαζω στα 4 και αρχιζω να την παιρνω στο στενο μουνακι της και ετρωγε και μερικες Κωλοσφαλιαρες οπου δεχτηκε αδιαμαρτυρητα!!Τελος πεταω την καποτα και της το δινω στο στομα οπου της εριξα ολο τον..Ασβεστη μουΝτροπή και συνεχιζε μεχρι να με στραγγιξει.Τελος τα ειπαμε λιγο για την κριση και τις σχεσεις των ανθρωπων γενικα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού