Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157393
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά με την Ντιάνα από Ταυλάνδη γιατί ήθελα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό εκτός ευρώπης! Μεγάλο χαμόγελο
Γύρω στα 35 μου φάνηκε μιλφ, έχει κανονικό ύψος, κανονικό μαυρισμένο σώμα, ωραίο πρόσωπο εξωτικό ταυλανδέζικο, 3άρι βυζί και καλό κωλαράκι. Πέρασα με το απλό των 30.
Κάνω το ντουζάκι και ήρθε το μωρό μες την καύλα, αφού γνωριστήκαμε άρχισα γλέιφοντας και φιλώντας τους φτιαγμένους βύζους της, στην συνέχεια εκείνη με το ανταπέδωσε με πιαθασμένια φιλιά στο λαιμό και το στήθος μου.(στόμα δεν φιλάει) Μετά πέρασμα καπότας και πίπα καλή με γλείψιμο στα μπαλάκια, Προσκύνημα ενώ παράλληλα της έτριψα με το χέρι το μουνάκι και της κωλοτρυπίδας της.
Πρώτη στάση αυτή από πάνω μου ανάποδα, καλή κίνηση με θέα την κωλάρα της όπου την σφαριάριζα και γούσταρε. Δεύτερη ιεραποστολικό σε γρήγορο και δυνατό τέμπο, χουφτώνοντας τα βυζιά της και τρίτη στάση στα 4 Κατσικογάμης όπου την κάρφωσα δυνατά και γρήγορα πάλι ρίχνοντας σφαριάρες... Γλώσσα Εκεί μετά από ένα 10λεπτο στο σύνολο ήρθε το τέλος, μιλήσαμε για λίγο και με αποχαιρέτησε. Χαμόγελο
Πολύ καλή περίπτωση η Ντιάνα, άνετη χαλαρή με καύλωσε αρκετά, θα μπορούσα σίγουρα να την ξαναεπισκεφτώ! Έρωτας
Αυτά λοιπόν καλές βουτιές και καλά γαμήσια μπουρδελιάρηδες! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
academy X
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
47
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού