Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55832
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Και το ονομα αυτης "ΤΖΟΥΛΙΑ"....
Ρεπο εχθες και εκανα μια τσαρκα να δω τι παιζει. Κοσμος αρκετος που βολταρε (καλη ωρα) εμπαινε στα μαγαζια αλλα δεν περνουσε για περετερω. Φτανω στο συγκεκριμενο οπου μετα απο πληροφοριες εμαθα οτι δουλευει ενα κοριτσακι ετσι οπως μου αρεσει! Τζουλια λοιπον και στο σαλοναρισμα γλυκια με ναζι (21 χρονων) κοντουλα με ωραιο σωμματακι και μια ακομα ποιο υπεροχη κ@λαρα. Περασα με το πορνοπαραβολο (30 ευρω) και η γνωστη (απο παλια) τσατσα πηρε και το δωρακι της (5ευρω) για να με αφησει στην υσιχια μου (πραγμα που εκανε)
Στα του δωματιου.... καθαρο και περιποιημένο. Δεν προλαβαινω να βγαλω ολα μου τα ρουχα και να σου ανοιγει η πορτα και μπενει το μωρακι!!!!! Απιστευτη μαλακη και γλυκια επιδερμιδα (σαν τον ππωπω ενως μωρουΝτροπή) Μου ζηταει να με βοηθησει να βγαλω τα υπολοιπα ρουχα πραγμα που φυσικα δεν αρνηθικα. Αρχίσαμε να αγγίσουμε ο ένας τον άλλον Έρωτας αργά και αισθησιακά και να φιλάμε στους ώμους και στο πρώσοπο όπως ήμασταν ορθιοι. Μετά γδύνετε και ξαπλώνουμε στο κρεβάτι. Μου βάζει το σκουφάκι και αρχίζει τον πεοθυλασμο .Ένιωθα οτι είμαι στον παράδεισο. Άγγιξα το κωλαράκι το οποιο ετσι όπως ήταν τουρλωμένο,η αισθηση του απαλού δέρματος και ο πεοθυλασμιος που μου έκανε με έλιωσαν Περνάμε στο επόμενο στάδιο που ανεβαίνει από πάνω μου. με μέτρια ταχύτητα. Οι αναπνοές μας και τα "ααχ" μας η΄ταν συγχρονισμένα,μονο που εγώ είχα φτασει στο αμήν και βόγκαγα σιγά αλλά με διακοπτόμενη φωνή. Μου άρεσε που έμπαινα όλος μέσα και οτι το κωλαράκι της χτυπούσε πάνω μου. δεν άντεχα άλλο όμως ήθελα να χύσω. την έστησα στα τέσσερα της άνοιξα τα κολομέρια της και της τον κάρφωσα στο μουνάκι της… δεν άντεξα και πολύ σε αυτή τη θέα γαμώντας το μικρό μουνακάκι της και τελείωσα. ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Λιγο κουβεντουλα και αποχωρηση!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
nikos neapolitis38
Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
49
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού