Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163321
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σαντρα Ρουμανα γυρω στα 25 χρονων,μελαχρινη κλασσικη ρουμανοφατσα χωρις καποιο ιδιαιτερο χαρακτηριστικο,δεν ειναι ομορφη αλλα δε τη λες και ασχημη μαλλον αδιαφορη.Κοντουλα με πολυ τρυφερο δερμα και πεταχτο αφρατο κωλαρακι.Σε καμια περιπτωση δε μου κανει κλικ κατι στην εμφανιση της αλλα ειχα μια περιεργεια να δοκιμασω λογω των σχολιων που διαβασα το τελευταιο διαστημα...50ε για γυμνο τσιμπουκι με 69

Ευγενικη και πολυ επικοινωνιακη κοπελα απο το πρωτο λεπτο,δε μιλαει ομως καθολου ελληνικα και ειναι καπως κουραστικο γυρω στις 4 το πρωι να πρεπει να απαντας σε ολα στα αγγλικα.Μπηκε στη μπανιερα για να πλυθει ετριβε για ωρα το μουνι και τον κωλο της αλλα μετα που της τα εγλειψα παλι μυριζαν...
Αφου κοιταξε το ρολοϊ της επεσε διπλα μου στο κρεβατι οπου λιγο χαϊδευτηκαμε,λιγο ρουφηξα τα βυζια της,αυτη μου επαιζε τον πουτσο οπου σιγα σιγα αρχισε να ξυπναει...της τον βαρεσα λιγο στα μουνοχειλα αλλα δε μ'αφησε οπως ηθελα.Επιχειρησα να τη φιλησω αλλα τραβηχτηκε...

Μου΄κανε μια αδιαφορη πιπα χωρις ρυθμο,στην ουσια μονο στο πουτσοκεφαλο αλλα δε συγκινηθηκα και πιο πολυ επαιρνα ματι την κωλαρα της στα 4 απεναντι στον καθρεφτη.
Μετα τη γυρισα λιγο πλαγια μπρουμυτα με σηκωμενο το ενα ποδι και αρχισα να γλειφω τη σουφρα της αλλα δε μ'αρεσε,αν και ειχε μολις πλυθει μια ελαφρια μποχα παλι μου ερχοτανε...ισως να κρυβοταν καποιο ξεχασμενο κουραδακι λιγο παραμεσα...
Τη γυρισα και απο μπροστα για γλειφομουνι οπου παλι δε μου αρεσε γιατι ηταν καπως ασχημουλικο το μουνι της και ηταν και αυτη αδιαφορη οποτε δεν υπηρχε καυλα...
Γυρισαμε σε 69 οπου και εκει επεσε καπως ατσαλα πανω μου ριχνοντας ολο το βαρος του κορμιου της πανω στην κοιλια μου και ηταν ενοχλητικο...ομως εκανε καλυτερη πιπα ετσι,συνεχισα κι εγω να τη γλειφω αλλα και παλι δε καυλωνα καλα...μιλουσε και συνεχεια και με ρωτουσε αν ειναι ολα οκ και με ξενερωνε.

Μετα ξαπλωσε πλαϊ μου οπου μου εγλειφε τις ρωγες κι εγω με το ενα χερι χαϊδευα την κωλοτρυπιδα της και με το αλλο τον επαιζα,ετσι καυλωσα και την λεω ελα να σε γαμησω...
Με καβαλησε απο πανω,κουνηθηκε λαθος ριχνοντας παλι ολο της το βαρος πανω μου,δε με συγκινουσε και καθολου η φατσα της οποτε τη λεω ξαπλωσε απο κατω,μισοκαυλωμενος εγω τη γαμησα σε αργο τεμπο ομως καπου εκει στα 10-12 λεπτα αρχισε να μου τη λεει για το χρονο...με ευγενικο τροπο βεβαια αλλα οσο να'ναι ξενερωνεις...συνεχισα εγω αλλα μετα απο λιγο παλι τα ιδια...την λεω κι εγω ευγενικα κανε λιγο υπομονη σε λιγο θα τελειωσω και ετσι εγινε και κατα ενα περιεργο τροπο ενω μου ηταν αδιαφορο ολο το σκηνικο απο την αρχη εριξα πολυ δυνατο χυσιμο μεσα της με κραυγες που την τρομαξαν κιολας και νομισε οτι κανω πλακα.
Μου εβγαλε την καποτα με ευχαριστησε και εφυγε...

Συμπερασμα...δε μ'αρεσε...εμφανιση αδιαφορη,τεχνικη στο σεξ μηδεν,λειτουργει εντελως τυπικα και τελοσπαντων στις 4 το πρωι με μηδεν κινηση εξω και με προγραμμα 50ε θα επρεπε να ειναι καπως πιο ελαστικη με το χρονο οπως κανουν πολλες πιο διασημες απο αυτην συναδερφισσες της.Ειναι βεβαια ευγενικη κοπελα,δε σου αφηνει περιθωρια να θυμωσεις μαζι της ουτε να σε εκνευρισει αλλα αυτο απο μονο του δε λεει τιποτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.300
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 azazel, panorama2007, Raptoras1983

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2016
"ισως να κρυβοταν καποιο ξεχασμενο κουραδακι λιγο παραμεσα..."
Σαν να ακούω τον Bob Ross να σχολιάζει ενώ ζωγραφίζει.......
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1