Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46548
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν παίχτες για να μην πολυλογούμε και αρχίζω και πλατιάζω με γαργαλιστικές για μερικούς περιγραφές, να πω ότι όσοι θέλουν να είναι μασαζάκηδες που σέβονται τον εαυτό τους, ή ακόμα κι αυτοί που δεν έχουν εμπειρία μασάζ αλλά ψάχνουν ένα καυτό σούπερ ντουεντάκι πρέπει κατά τη ταπεινή μου γνώμη να δοκιμάσουν οπωσδήποτε αυτό το υψηλού επιπέδου (και λόγω ύψους, χεχε) δίδυμο.
Εντωμεταξύ η σχετικά προσιτή τιμή δε σε κάνει να το πολυσκεφτείς, όταν ας πούμε κάποιος σαν τον υποφαινόμενο έχει στάξει σχεδόν πεντακοσάρικο στο EOG για διπλό, που τελικά ούτε μ'ένα καλό μονό δεν ισοδυναμούσε.(Παιδιά προσωπικά δε θέλω να υποκινώ εμπάργκο, έτσι κι αλλιώς ο καθένας ψωνίζει ότι γουστάρει όπως κι εγώ άλλωστε, αλλά να φέρνεις νέες μεν, ερασιτέχνιδες δε, αλλά με τη κακή έννοια και να τις κοστολογείς όσο περίπου ένα πορνέσκορτ, πάει πολύ' τέλος παρένθεσης)
Στις κοπελάρες μας τώρα, πρόκειται για δύο πανύψηλα και χωρίς τα τακούνια άτια, που πείθουν άνετα για αθλήτριες μπάσκετ ή βόλλευ(η πιο βετεράνος Βικτώρια που μιλάει και λίγο ελληνικά ισχυρίστηκε ότι πιο νέα είχε ασχοληθεί με το μπάσκετ) με πολύ ωραία χαρακτηριστικα προσώπου και οι δύο, και τον αέρα έμπειρων γυναικών. Οι φωτό που έχει παραθέσει η Φωτεινή είναι ακριβέστατες, συν ότι έχει επέλθει και κάποιο μαύρισμα. Έτσι οδηγήθηκα κι εγώ στην επιλογή του διδύμου καθώς δεν ήξερα ποιά να πάρω και ποιά ν'αφήσω(σ'αυτό βοήθησε και σχόλιο συναγωνιστή στο φόρουμ που δεν έδινε περισσότερες λεπτομέρειες)
Στη πράξη τώρα μασάζ δεν υπήρξε και γι' αυτό το 5 στη βαθμολογία καθώς δε θέλω να τους ρίξω το μέσο όρο. Άλλωστε που να προλάβεις μασάζ όταν έχεις να χαρείς 2 δίμετρα μωρά? Και οι δύο κοπέλες συνεργάζονται άψογα και σου δίνουν αυτό ακριβώς που περιμένεις από ένα διπλό χωρίς υπεκφυγές: συνεταιρικό διπλοτσίμπουκο, η μία να γλύφει με πάθος χαμηλά ενώ η άλλη συνεχίζει το τρομπόνι ή αισθησιακά γλωσσόφιλα, αγγίγματα και όλα με πολύ πάθος ειδικά από τη Γιάννα που επιδεικνύει αισθησιακή εκφραστικότητα ενώ η Βικτώρια βγάζει μια πιο χύμα τρέλα καθώς πετάει και τα ελληνικά της. Καβάλημα άψογο από τη Γιάννα με πολύ πάθος για σεμινάριο, στήσιμο-σκύψιμο από τη Βικτώρια που αναγκάστηκε να βγάλει τα πορνοτάκουνα για να καταφέρω να φτάσω το μουνάκι της στις μύτες των ποδιών μου και είμαι κι 1.84! Τελείωμα ενώ τις είχα γονατιστές και τις δύο ενώ η Βικτώρια προσπάθησε να προτάξει το θώρακα της και τα μικρά στηθάκια της για να καλύψει το πρόσωπό της αλλά την επανέφερα.
Για επίλογο δεν έχω να προσθέσω κάτι, τα είπα όλα στην αρχή, Καλά να περνάμε!
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Βικτώρια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
254
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HONDACRV, Invisible Man

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2016
Ειναι ευκολο ακριβης διευθυνση και οροφο κουδουνι......
Ευχαριστω
22 Ιουλίου, 2016
ποσες φορές? ; 1 ή 2?
Π
Πεοντοφιδο1
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2