Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92427
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με την δευτερη προσπαθεια καταφερα να κλεισω ραντεβου με την Βικυ (λογικο διοτι ειμαι νεος πελατης και πρωτα κοιταει να εξυπηρετησει τους ηδη πελατες της και δεν ειναι λιγοι απο οτι καταλαβα) . Η επικοινωνια σχετικα ευκολη και γραφω σχετικα διοτι απανταει η ιδια στις κλησεις και στα μηνυματα που δεχεται οταν εχει χρονο αναμεσα στα ραντεβου . Οταν ειναι σε ραντεβου το βαζει στο αθορυβο και ασχολειται μονο οταν τελειωσει (στο ραντεβου μας αυτο εκανε και το θεωρω πολυ καλο απο μια αποψη διοτι σε πολλους συναγωνιστες δεν αρεσει οταν ειναι με μια κοπελα αυτη να ασχολειται ολη την ωρα με το κινητο της).
Στα του ραντεβου τωρα. Μια ωρα πριν το ραντεβου μας μου εστειλε μηνυμα οτι ξεκιναει για το ξενοδοχειο και μπορω να παω και νωριτερα απο την προκαθορισμενη ωρα του ραντεβου μας . Οντως η Βικυ οχι απλα ηρθε στην ωρα της , αλλα ηρθε ενα τεταρτο νωριτερα απο την προκαθορισμενη ωρα του ραντεβου και εκατσε μεχρι και το τελευταιο λεπτο χωρις να φυγει νωριτερα ( το εκτιμησα πολυ αυτο). Στην αρχη ηταν καπως επιφυλακτικη (λογικο διοτι ηταν το πρωτο ραντεβου μας και δεν με ηξερε και απο χθες) , ομως με την κουβεντα και οσο περναγε η ωρα χαλαρωνε και ανοιγονταν ολο και περισσοτερο.
Στα του σεξ τωρα . Εγιναν 3 γυροι. Πρωτος γυρος τιμησα το ωραιο , πεντακαθαρο και μοσχομυριστο μουνακι της . Απο τις αντιδρασεις της και το ποσο υγρο εγινε μου εδειξε οτι της αρεσε . Μετα οπως ηταν ξαπλωμενη ηρθα απο πανω της στο υψος του στοματος της και της τον εχωσα στο στομα της . Πολυ ωραια πιπα και οταν ημουν ετοιμος να χυσω τον εβγαλε και τελιωσα στο πρωσοπο της . Τα μαγουλακια της γεμισαν χυσια . Εκανα να φυγω ομως η Βικυ με κρατησε καθαρισε το πουτσο μου με την γλωσιτσα της και μετα με αφησε για να παει στο μπανιο . Τσιγαρακι , χαλαρωμα και μετα αρχισε ο δευτερος γυρος . Γλωσσοφιλα , χαιδεματα , πιπα βαθια μεχρι το λαρυγγι της , φορεμα προφυλακτικου , δυνατο σφυροκοπημα με την Βικυ απο πανω μου . Ενω τελειωσα δεν εφηγε αμεσως απο πανω μου αλλα εκατσε για καποια λεπτα πραγμα που μπου σρεσε πολυ. Στο τριτο γυρο αν και ειχε μεινει μονο ενα τεταρτο για να φυγει και θα μπορουσε ανετα να αρχισει να ετοιμαζεται η Βικυ αρχισε να με φιλαει παλι και να μου χαιδευει τον πουτσο . Κατεβηκε και χωρις αγχος αρχισε να μου περιποιειται την γυρω περιοχη και μετα απο λιγο τον εχωσε βαβια στο στομα της . φανταστικη πιπα και με αυτα τα ωραια ματια να με κοιτανε εχυσα μεσα στο στομα της . Παλι δεν εφυγε αμεσως , με τα χυσια στο στομα συνεχιζε να παιζει με τον πουτσο μου. Μετα απο λιγο πηγε στο μπανιο για να ντουζακι και να ετοιμαστει να φυγει .
Περασα παρα πολυ ωραια με την Βικυ και σιγουρα θα τιμηθει και αλλες φορες . Να εισαι καλα Βικυ μου .
Καλη συνεχεια σε ολους τους συναγωνιστες .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
ioannisp71
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.884
Πόντοι:
1.781
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, bonior_n, Zebu και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2016
τηλεφωνακι που μπορουμε να βρουμε?
11 Ιουλίου, 2016
Τηλέφωνο που βρισκουμε??
12 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε σου εστειλα σε pm το τηλεφωνο
14 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλαρακι την βρισκεις μεσω μυνηματος ή μονο τηλ?
15 Ιουλίου, 2016
Kανένας συνάδελφος το τηλέφωνο του μωρου΄?
Ευχαριστώ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5