Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 348145
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
(Η ημερομηνια ειναι στο περιπου)
Μια μερα...μη εχοντας και πολλα για να ασχοληθω...λεω να περασω μια βολτα απο το εν λογω studio,μπας και ριξω καναν π0%τσο...
Παω μεχρι την Κατεχακη με το μετρο και φτανω εξω απο το studio(μπαινοντας ''διακρητικα'' μεσα)η τσατσα ευγενεστατη,μου ειπε να κατσω,και αν θελω να με κερασει νερο-πορτοκαλαδα-τσαι κλπ..κατεληξα στο νερο,,και μου παρουσιαζει την Σασα...ρωσιδα,κοντουλα (1.65 περιπου),με πολυ ωραιο και γραμμωμενο σωμα και πεταχτο βυζακι..απο προσωπο ηταν μετρια,αλλα δεν την λες και ασχημη.Παιρνω το προγραμμα με 69,και μπουκαρω στο δωματιο.,κανω ενα γρηγορο ντους,και μετα απο ολιγολεπτη αναμονη,μπαινει μεσα η Σασα.Τελικα ηταν ΠΟΛΥ καλυτερη απο ο,τι περιμενα...μιλησαμε για λιγη ωρα(μεχρι να γδυθει),και αρχισε το μπαλαμουτι.Προκαταρκτικα καλα,γλυψιμο(κυριως εγω) στα βυζια και οπουδηποτε αλλου,γλωσσοφιλα ουτε καν,αλλα ουτε το προσπαθησα και εγω,και γενικα δεν της αρεσουν τα πολυ κοντινα πλανα.Μετα περασμα προφυλακτικου,και αρχισε μια καλη πιπα.Στην συνεχεια,μου ειπε οτι,επειδη εχουμε μια διαφορα υψους,δεν θα μπορεσουμε να κανουμε 69,οποτε μια θα μου περνει πιπα αυτη και μια θα τη γλυφω εγω,στην αρχη χαλαστηκα λιγο,αλλα τελικα ηταν μια χαρα...στη συνεχεια αλλαξαμε 2-3 στασεις,ιεραποστολικο-αυτη απο πανω-πισωκολητο,και μας βρηκε το τελος.Καθησε αρκετη ωρα διπλα μου και μιλουσαμε περι...ανεμων και υδατων..Μετα με χαιρετησε,και την εκανε απο το δωματιο.
Κατα την γνωμη μου αξιζε η επισκεψη.Ηταν ενα ωραιο 20λεπτο,και πιστευω οτι θα την ξανατιμησω καποια στιγμη...ΜατάκιΜατάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού