Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 96 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 279481
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οτι και να πεις για το κοριτσι με τα τατουαζ ειναι λιγο, κατι εχει κανει εντωμεταξυ και ειναι πιο τουμπανο απο τις φωτο που υπαρχουν αριστερα κ δεξια. Μιλαμε καυλωσα μολις την ειδα στο σαλονι, μονη της δουλευε, κοσμο δεν ειχε αρα λαχειο! Μπαινω με προγραμμα των 80 (ελευθερο στοματικο) χωρις να εχει μεγαλυτερο προγραμμα.

Ο χωρος πολυ καθααρος και ανετος, οσοι εχουν παει το γνωριζουν και η υπηρεσια ευγενικοτατη! Μπαινω για ντουζακι και πριν προλαβω να βγω εχει ερθει το μωρο και μολις με βλεπει να κανω μπανιο (ηταν ανοιχτη η πορτα) μου βγαζει τη γλωσσα...ειχε αρχισει τα παιχνιδια!!! Βγαινω ξαπλωνω και αρχιζουμε τα χαδακια, γλυψειματα, σφαλιαρες στη κωλαρα της...τι κωλαρα ειναι αυτη Θεε μου!!!! Ξαπλωνω και ξεκιναει τσιμπουκι, αχ αυτες οι τσοντε χειλαρες που εχει! Πολυ πορνη η γκομενα μαγκες! Χωρις να εχει ανεβασει ρυθμο στη πιπα κ απο το πουθενα μου κανει ενα deepthroat και τον εξαφανησε, πρωτη φορα τετοια αισθηση, ακρως επαγγελματικο...οτι βλεπεις στις αμερικανικες τσοντες, επαθα πλακα!!! Σηκωνομαι ορθιος και τη βαζω στα γονατα να συνεχισει τη πιπα, απλα υπεροχη αισθηση!!!

Μου τον εχει κανει πετρα για πλακα, βαζει σκουφο και ξεκιναμε με ιεραποστολικο και γλυψιμο στις βυζαρες της, επομενη σταση σε πλαγια θεση οπου αντεχε σκληρο σφυροκοπημα και σφαλιαρες στη κωλαρα της χωρις να δυσανασχετησει, απεναντιας εδειξε να της αρεσει! Το τελος ηρθε στα 4 οπου την ειχα για 10 λεπτα με εναλλαγες ρυθμου, τα χερια μου αλλοτε κολλημενα στα βυζομπαλα της κι αλλοτε να τραβαω τα μαλλια της...εκει λοιπον σε αυτη τη σταση και σε σημειο οπου εχω κατεβασει ταχυτητα, πλησιαζω στο λαιμο της να τη γλυψω και γυρναει και μου δινει κατι γλωσσοφιλα που με εκαναν τουρμπο...πιανω 8000rpm και τελειωσα ενω τη καρφωνα στα 4 με θεα τη κωλαρα της!!!

Να αναφερω οτι η επικοινωνια γινεται κυριως στα αγγλικα, μιλαει ελληνικα αλλα δεν τα καταλαβαινει ολα. Εννοειται οτι θα την ξαναεπισκεφτω!!!

Τα φιλια μου στο κοριτσι! Να περνατε καλα μαγκες!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίλυ
Santiago7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
188
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, Borgia21, Cornelius και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού