Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βρεθηκα προσφατα ξημερωματα για δουλεια στο κεντρο της αθηνας και μιας και ειχα λιγο χρόνο για χασιμο, ειπα να θυμηθω λιγο τα παλια και να περασω μια βολτα απο την οδο φυλης να θυμηθω τα παλια. Εξημιση η ωρα που πηγα εγω τα περισσοτερα σπιτακια ηταν κλειστα, με εξαιρεση εκεινα της φωκαιας.

Μπαινω λοιπον στο 19 και αντικριζω μια ψιλολιγνη ξανθια κοπελα να μου χαμογελαει. Η τσατσα μου ανακοινωνει την ΡΩΣΣΟ-ΓΕΡΜΑΝΙΔΑ Τζουλια σε απλο πρόγραμμα. Μονο στο ακουσμα της υποτιθεμενης καταγωγης με διαπερασε ενα ριγος στη σπονδυλικη στηλη. Το μυαλο μου ταξιδεψε στο μακρινο παρελθον και στις ομορφες στιγμες που ειχα περασει με τη Σαντυ η οποια επισης συστηνοταν σαν ρωσσογερμανιδα.


Περασα λοιπόν στο δωματιο, σε λιγο ακολουθησε και η τζουλια. Ψηλη με αναλογιες μοντελου αλλα οχι γυμνασμενο σωμα. Ομορφο προσωπο, γλυκο χαμογελο. Ξεκινησε μια αξιοπρεπη πιπα οπου τον επαιρνε αρκετα βαθια. Εγω ταυτοχρονα χαιδευα το μουνακι της. Μετα απο λιγο και αφου μου τον ειχε σηκωσει καλα, της ζητησα να ξαπλωσει και την πηρα ιεραποστολικα φυλωντας τη στο λαιμο, μετα στο πλαι και τελος στα τεσσερα οπου και τελειωσα. Η κοπελα με χαιρετησε και αποχωρησε.

Γενικα μια αξιοπρεπης συνευρεση για τη φυλης, με μια αρκετα ομορφη κοπελα. Στα συν η εμφανιση, η καλη αλλα οχι και εξτριμ πιπα και η αισθηση οτι γαμας κατι διαφορετικο απο τις συνηθεις αλβανορουμανες της φυλης. Στα αρνητικα οι απλες υπηρεσιες και η αδυναμια επικοινωνιας αφου η κοπελα δε μιλαει ελληνικα η αγγλικα. Εμενα μου μιλουσε στα γερμανικα που δεν καταλαβαινα τίποτα.

Δεν εκλαψα το εικοσαρικο, δεν ενθουσιαστηκα κιολας. Καλη για ξεφορτωμα, δεν θα την εκανα στανταρακι αν κατεβαινα συχνα φυλης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
808
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, TOMMY DEVITO

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού