Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπον παιδια σημερα οριστικα ειδα την εξοδο μου απο την μπαρβαρα... οριστικα, κατα της 13:00 πηγα στην διδιμου 20 αλλα εκει ηταν το αδιαχοριτο πολυ κοσμος... τα ηλιθεια μου βηματα με φερνουν στην μπαρβαρα. οχι πολυ κοσμος λιγος, πληρωνο περναω μεσα, αναμονη 30 λεπτα να σου και ερχετε, καλισπερα ξερο , ειμαι κουρασμενη μου λεει. παω να την ακουμπισω μην με ακουμπας γιατι ποναω στο στηθος και της ρογεσ μου, πρωτη φαπα μου ερχετε, παω να της βαλω χερη στο νινι τις αφτι τραβιωτανε, τι εχεισ της λεω τιποτα μου λεει. παιδια μου περασε το προφιλακτικο και μου τραβαγε πιπα και δεν σικονοταν τοσο ασχιμα, γυρναει στο 69 κατι αρχιζι να γινετε και εκει σταματαει και με ροταει αν εχο παει με καποια αλλη γυναικα..... ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΑΑΑΑ..... οχι τις λεω, και αρχισε να μυριζη το σομα μου, οση ορα εκανε της μαλακιες τισ παιδια δεν μου σικονοταν με τιποτα.... γιρναει στο ιεραποστολικο παω να τησ την βαλω και αρχισε να μυριζη τουσ καρπους τον χεριων μου...... τελεις παγερη τελειος.... παιδια στο φιναλε της λεω ΑΣΕ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΝΑ ΦΥΓΗΣ. στο λογο τησ τιμησ μου μου χαλασε ολη μουτ τιη διαθεση για γαμηση... δεν ειμαι και κανενα παιδακι εγω.... δεν κλεω τα 20 ευρω..... κλεω για τον τροπο της.... χαλαλι της για εμενα και με το ξενερομα που μου εκανε ΜΗΔΕΝΙΖΕΤΕ ΣΑΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ..... σικονετε πιγενη στον καθρεφτη φτιαχνι τα μαλια της και εφυγε σαν βραγμενη γατα..... μετα απο αυτο παιδια επεσα ιλικρινα επεσα σαν ανθρωπος και ευχαριστο μια ψυχουλα μια κοπελα νορμαλ που μου ανεβασε το ηθηκο μου μετα απο την πορνη.....

λυπαμε αλλα εγω δεν ξανα ανεβενω εκει πανω..... Βαρβαρα χαλαλι σου τα 40 λεβα βουλγαριας (20 ευρω)......... αντιο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2009
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού