Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Sarah είναι μία συμπαθητική εμφανισιακά με καλά προσόντα trans. Πολύ καλή στην επικοινωνία. Έκλεισα εύκολα ραντεβού στο χώρο της στο Παγκράτι.
Στη δράση είναι διεκπεραιωτική, ίσως λόγω φόρτου εργασίας όπως μου ανέφερε.
Γενικά θα έλεγα ότι η ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών έχει μειωθεί τον τελευταίο χρόνο, ειδικά μετά την αποχώρηση της Yvanna.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 04, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.598
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, SheFucker, Jim25jim και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2016
Έχω έρθει στην sarah 4 φορές και πάντα με υποδεχόταν το ίδιο δεν έχει αλλάξει κάτι στην συμπεριφορά της ,είναι πάρα πολύ δυνατή στο ενεργητικό αλλά και στο παθητικό δεν λέει όχι και αντέχει πολλά... και πάντα καθόμουν μία ώρα και κάναμε τα πάντα χωρίς αναστολές,και φυσικά όταν μπορώ θα ξαναπαω γιατί είναι μία από τις αξιόλογες που είναι στην Αθήνα...
11 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα συμφωνήσω. Είναι ότι πιο σίγουρο να περάσεις καλά. Κάνει απλά τα πάντα κ τουλάχιστον μαζί μου πάντα ορεξατη. Δεν θα διαφωνήσω ότι μας λείπει η Υβανα αλλά εχουμε κάτι σίγουρο γιατί τα άλλα σπίτια κάνουν φιλοτιμες προσπάθειες αλλά δεν.
12 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η υβαννα τα οικονομησε γερα εδω!!εχει φταξει ενα club στη βραζιλια και παει δυνατα!!barbara reinhard ειναι στο fb
21 Ιουλίου, 2016
Γεια σας παιδια! Θα ήθελα αν γίνεται κάποιος να επικοινωνήσει μαζί σχετικά με την τοποθεσία του σπιτιού και γενικά με πληροφορίες σχετικά με το άθλημα. Δεν έχω πάει με τρανς αλλά το σκέφτομαι απτόν καιρό που ήταν στην αθήνα η υβανα . Ευχαριστώ!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4