Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για όσους έχουν δει την ομώνυμη ταινία, με τον θρυλικό Sir Michael Caine και τον Harvey Κeitel, θα θυμούνται τη σκηνή όπου υπερήλικες και οι δύο, βρίσκονται σε μια πισίνα και μπαίνει γυμνή μια νεαρή Ρουμάνα καλλονή και ο πρώτος, σε μια ταλαντούχα ερμηνεία, μένει με κρεμασμένο το σαγόνι. Έτσι ένοιωσα κι εγώ όταν είδα την Alexandra να βγαίνει από το μπάνιο του δωματίου της! Αλλά ας πάρουμε καλύτερα τα πράγματα από την αρχή.

Στην Alexandra κατέληξα αφού δεν ήταν διαθέσιμη η πρώτη μου επιλογή. Ήμουν σχεδόν βέβαιος ότι θα την πάταγα, επειδή δεν είχα την παραμικρή νύξη ότι θα συναντούσα κάτι αξιόλογο. Γιατί ρε καρντάσια τόσο καιρό ούτε κουβέντα;

Η συνάντηση μας κλείστηκε με ύποπτη ευκολία, την ώρα που ήθελα και ο αριθμός δωματίου μου ανακοινώθηκε πάραυτα, παρόλο τα δέκα λεπτά που έφτασα νωρίτερα. Ο τόπος της συνάντησης μας ήταν στο ξενοδοχείο «Η χυμένη μπογιά», ναός πλέον των CTs στη Θεσσαλονίκη. Η πόρτα άνοιξε και να μπροστά μου η Alexandra!

Δεν το περίμενα, μια ψηλή κοπέλα, 1,70+, φορούσε ένα βαμβακερό εφαρμοστό μίνι φόρεμα, που τόνιζε ένα ζευγάρι ονειρεμένα πόδια. Το υπέροχο και χαμογελαστό πρόσωπο της φέρεται να το ζωγράφισε ο Θεός ο ίδιος! Η ηλικία της πρέπει να είναι αυτή που αναγράφεται , 22 ετών, ίσως και μικρότερη. Σχετικά με τις φωτογραφίες στο ΕΝ, η πρώτη είναι άσχετη, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί την έβαλαν. Οι υπόλοιπες είναι θαμπές και πτωχές γι’ αυτό το κορίτσι. Πιο αντιπροσωπευτική είναι η τελευταία, με το στήθος της στην πραγματικότητα πιο μεγάλο και απόλυτα στητό, σημείο αναφοράς για τους πλαστικούς που ασχολούνται με την αισθητική του γυναικείου στήθους. Αν τη φωτογράφηση της την είχε αναλάβει το δημιουργικό που συνεργάζεται με το EOG, τότε άνετα θα την είχε ανεβάσει εξώφυλλο στη VOGUE.

Προχώρησα στο δωμάτιο με ευχαρίστηση για την ανέλπιστα εξαιρετική εμφάνιση της. Η γεροντική μου καχυποψία από την άλλη συνέχιζε να με κατατρώει. Έψαχνα για κάποιο ψεγάδι αλλά δεν έβρισκα. Τα αγγλικά της βέβαια δεν ήταν σπουδαία, η επικοινωνία μας είχε κάποια κενά. Μου αποκρινόταν με ένα ζεστό χαμόγελο. Της ζήτησα λίγο νερό και μου πρότεινε το μπουκαλάκι που έπινε. ΟΚ σκέφτηκα, το παίρνω και πίνω κι εγώ, μια – δυο γουλιές. Στη συνέχεια το παίρνει πίσω και συνεχίζει να πίνει η ίδια. Έξυπνο, με κέρδισε!

Χωρίς πολλά – πολλά πετάω τα ρούχα μου και ξαπλώνω στο κρεββάτι. Μπάνιο είχε προηγηθεί πριν από λίγο. Το κορίτσι μου λέει κάτι ακαταλαβίστικα και πάει αυτή στο μπάνιο. Εμφανίζεται σε λιγότερο από ένα λεπτό καλυμμένη (τρόπος του λέγειν) με ένα σετ από προκλητικά εσώρουχα. Εδώ μπαίνει ο Sir Michael Caine …

Με πλησίασε στα τέσσερα πλέον πάνω στο κρεββάτι. Οι κινήσεις που έκανε για να βολέψει τα ατελείωτα πόδια της μου θύμισαν ακρίδα τη στιγμή που κοντοστέκεται. Κάπου εκεί αφαιρεί και τα εσώρουχα της, γυρίζοντας με το ζεστό χαμόγελο της προς το μέρος μου, για να παρατηρήσει με ικανοποίηση το αποτέλεσμα. Στη συνέχεια με καβάλησε προτρέποντας τα απίστευτα στήθη της μόλις εκατοστά από το πρόσωπο μου …

Να μη μακρηγορούμε από εδώ και πέρα γιατί δεν έχει νόημα. Η κοπέλα ήταν πρόθυμη, όχι δεν έλεγε σε τίποτα, αλλά η τεχνική της κατάρτιση ήταν αντίστοιχη της ηλικίας της, δηλαδή παιδαριώδης. Το PSE φυσικά ήταν άγνωστη έλξη. Φιλιά στην αρχή τα απέφευγε, αλλά όταν επέμεινα μου τα προσέφερε χωρίς όμως και να τα επιδιώκει. Είχε ένα καλοκρυμμένο άγχος να προσφέρει ικανοποίηση στον πελάτη. Προσπαθούσε να προσφέρει στοματική απόλαυση χωρίς χέρια, αλλά είχε το ίδια αποτέλεσμα όπως η προσέλκυση επενδύσεων από τη κυβέρνηση μας. Όταν όμως παρατηρούσα τι είχα στην αγκαλιά μου, η απόλαυση γινόταν έξαφνα πληθωρική. Η Alexandra είναι κυριολεκτικά η χειροπιαστή διάψευση ότι το σεξ είναι εγκεφαλική διεργασία. Η σημαντική προσφορά της στη συνεύρεση μας ήταν η απαράμιλλη εμφάνιση της. Στο διάλειμμα αγκαλιαζόμασταν και χαϊδεύαμε ο ένας τον άλλο όπως τότε, πριν από πολλά χρόνια, που είχαμε κλέψει το αυτοκίνητο του πατέρα μας, για να πάμε βόλτα το κορίτσι μας σε ένα ρομαντικό μέρος με ωραία θέα. Η συνέχεια ήρθε φυσιολογικά, χωρίς να προσπαθεί να κλέψει χρόνο, χωρίς να προσφερθεί για μασαζάκι τύπου να περνά η ώρα, εκεί που θα κατέληγε και μια αληθινή συνάντηση.

Πέρασα πολύ ευχάριστα μαζί της εκπληρώνοντας με ευκολία τις σεξουαλικές μου επιδιώξεις. Με το που έπεσαν οι τίτλοι τέλους της ενδιαφέρουσας αυτής ταινίας σηκώθηκα κι έφυγα, αρκετά πριν τη συμπλήρωση της ώρας, μιας και δεν υπήρχε άλλο ενδιαφέρον. Τι άλλο να ζητήσει κανείς!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, wired77, PSAXTIRI και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2016
Εξαιρετη περιγραφη.
09 Ιουλίου, 2016
Απλό, άδολο, καλλογραμμένο. Τρίπτυχο επιτυχίας. Εύγε κύριε. Καπέλο
10 Ιουλίου, 2016
η 1 φωτο οντως φαινεται λιγο ακυρη...τον συγχωρεμενο μαικλ τζακσον μου θυμιζειΜεγάλο χαμόγελο
10 Ιουλίου, 2016
Guide Michelin για τους παλιοτερους.
GPS για τους νεοτερους.
Υπδειγματικο πονημα!
11 Ιουλίου, 2016
Μια ακόμα απολαυστική, περιεκτική και ουσιαστική κριτική από τον φίλο κ. Vlandis. Υποδειγματικός!
Πάντα straight to the point, με καλοζυγισμένη επιλογή εκφράσεων και ξεχωριστή ευγένεια γραφής.
Πάντα τέτοια. Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5