Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 153 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καταδρομικη στην απογευματινη βαρδια στο Μεταξι.Αφου δεν βρηκα εναν αλλο στοχο που ειχα στο μυαλο μου πηρα την Ντανα στο Κολωνου 48 γιατι αν και δεν την ηξερα, οταν ακουσα το ονομα της κατι θυμηθηκα θετικο απ την ενημερωση για αυτην.Τελικα αποδειχθηκε τζιφος η δουλεια Κεφάλι σε τοίχο! .Καταρχας εμφανησιακα ειναι μια νταρντανα προς χοντρη μελαχρινη κοπελα με βυζαρες,μπουτια,κοιλιες και βλαχοφατσα.Για μενα εμφανησιακα δεν λεει τιποτα αλλα μπηκα με την προσδοκια να ειναι καλη στα ενδοτερα.Αφου εδωσα το 10αρικο και περασα στο μικρο πλην τιμιο δωματιο γδυθηκα και περιμενα την χοντρουλα.Τελειωσε με ενα αλλο συναγωνιστη και ηρθε σε μενα.Ειπε ενα γεια σου κλπ και αφου εβγαλε το στρινγκ ηρθε στο κρεβατι.Εκει ανοιγει καποτα αμεσως και καθεται πλαγια προς εμενα σε σχετικη σταση αμυνας.Το μονο που ουσιαστικα μπορουσα να χουφτωσω ηταν η χοντροκωλαρα της και το ενα της μπουτι.Μου την εφαρμοζει σε πεσμενο μοριο και αρχιζει πιπα η οποια ηταν καλουτσικη μεν αλλα εγω ειχα ξενερωσει δε απ την ολη φαση.Εκανε αρκετη ωρα πιπα καθως δεν μπορουσα ευκολα να καβλωσω καλα υπο αυτας τας συνθηκας.Οταν ημουν ετοιμος με ρωτησε πως θελω και ετσι την εβαλα να ξαπλωσει για ιεραποστολικο.Ετσι και εκανε αλλα ουσιαστικα ειχε μηδεν συμμετοχη.Αυτο σε συνδυασμο με την κακη εμφανιση που ειχε δεν με βοηθουσαν να φτιαχτω και να ολοκληρωσω.Υστερα απο μερικα λεπτα συγκεντρωθηκα και ολοκληρωσα ενα μουφα γαμησι με μια μουφα γκομενα ετσι για να μην παει χαμενο το 10αρικο.Εγω δεν την προτεινω σε κανεναν γιατι δεν αξιζει ουτε απο υπηρεσιες ουτε και απο εμφανιση για να δωσει κανεις το 10αρικο του...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντάνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, Μάκης Τσατσαρίδης και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2016
Αυτή πρέπει να είναι η Καμέλια η φόλα που εργαζόταν σταθερά στο Κεραμικού 15 όροφο.
09 Ιουλίου, 2016
Περιγράφεις καρμπόν τη δική μου εμπειρία!Εσύ το πάλεψες,εγώ το παράτησα... Money Mouth Πάντως για να σώσει τα προσχήματα,τουλάχιστον αναγνώρισε ότι δεν ήταν αυτό που ήθελα...
10 Ιουλίου, 2016
Δεν ξερω Προφεσορα αν ειναι αυτη που λες αλλα φολα ειναι οντως.Εγω το ρισκαρα γιατι καποιος στην ενημερωση ειχε αναφερει οτι περασε καλα με δαυτην και ειπα δεν γαμιεται ας την δουμε...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3