Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Τζώρτζια ή αλλιώς γνωστή στους παλαίμαχους και σαν Γεωργία είναι παλιά καραβάνα πλέον στον χώρο.Δηλώνει ότι είναι Ρουμάνα και τελευταίο μαγαζί που έχει εργαστεί συστηματικά είναι το Κολωνού 27 υπόγειο.'Εχει εργαστεί και στα Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 & 22 σημαντικό διάστημα καθώς και σε άλλα σπιτάκια μικρότερα χρονικά διαστήματα.Εμφανισιακά είναι κοντή,λεπτή έχει μάλιστα αδυνατίσει,με μαύρα μαλλιά πιασμένα σε αλογοουρά,στήθη μαλακά και ζαρωμένα και πρόσωπο τραχύ.
Στο σαλόνι που παρουσιάστηκε κάπως σουλουπώθηκε,αδυνάτησε και έφτιαξε το σώμα της,φορούσε και τακούνια που της πρόσθεταν ύψος έτσι αποφάσισα να την δοκιμάσω μιας και δεν την είχα πάρει ποτέ μου μιας και δεν βρήκα άλλη κοπέλα με ελεύθερο στοματικό.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο.Η συνουσία ήταν αρκετά διαδικαστική και η κοπέλα ήταν ψυχρή επαγγελμάτιας,αγέλαστη και αρκετά σοβαρή.Μιλήσαμε λίγο αρκετά για το όνομα της και την χώρα καταγωγής ενώ τοποθετούσε την κρέμα και τα μωρομάντηλα στο κρεββάτι.'Εμεινε γονατιστή στο κρεββάτο φορώντας τα μαύρα της εσώρουχα και περίμενε να πλησιάσω ανυπόμονη για να αρχίσουμε μία ώρα αρχήτερα.Της είπα να αφαιρέσει τα εσώρουχα της και το έπραξε χωρίς αντίρρηση.Την χάιδεψα λίγο στο σώμα της και στο μουνάκι της το οποίο ήταν τίγκα στην λιπαντική γέλη.Η κοπέλα παρέμενε παθητική και σοβαρή.Μου είπε να ξαπλώσω.Ξάπλωσα στο κρεββάτι καθάρισε το πέος με μωρομάντηλο και πέρασε σε μία πίπα αρκετά διαδικαστική,μηχανική με χρήση χεριου,μικρής ηδονικότητας.Το βάθος της πίπας ήταν κανονικό. Η κοπέλα δεχόταν χάιδεμα στο μουνάκι της κατά την διάρκεια της πίπας αλλά σε δάχτυλο ήταν απαγορευτική.
Της είπα να γλύψει τους όρχεις αλλά η κοπέλα είπε ότι δεν το κάνει.Έτσι περάσαμε σε στάση 69 που αυτό το προσφέρει στο πρόγραμμα της,Την έγλυφα ενώ η κοπέλα συνέχιζε το μηχανικό της τσιμπούκι,αμέτοχη και χωρίς βογγητά.
Κατόπιν μόνη της κατέβηκε και πέρασε την καπότα αρκετά επιδέξια και με μαεστρία σε κλάσματα δευτερολέπτου πράγμα που μου έκανε μεγάλη εντύπωση και το σχολίασα μιας και οι περισσότερες κοπέλες δεν είναι εξοικοιωμένες με το να φορούν σωστά την καπότα.Ανέβηκε πάνω μου και την γαμούσα γλύφωντας τα βυζάκια της.Βέβαια ήταν αρκετά ψυχρή και σοβαρή και δεν έβγαλε ούτε ένα βογγητό.
Στο πισοκωλητό στήθηκε με λίγο ανεβασμένη την πλάτη της αλλά κατά τα άλλα την διείσδυση την δέχθηκε μια χαρά.
Στο ιεραποστολικό περίμενε με προσμονή πότε θα τελειώσω γαμώντας την μηχανικά και συνεχίζοντας να είναι αμίλιτη και αγέλαστη.Φιλάκια ασφαλώς δεν δεχόταν αλλά γλυψιματάκια στο στήθος επέτρεπε και λίγα στο λαιμό.
Της έκανα νύξη να την χύσω στο σώμα για να μου απαντήσει ότι μόνο με ένα δεκάρικο και με ελεύθερο στοματικό και 69 στο πρόγραμμα της ζητάω πολλά.Μάλλον ήθελε εξτραδάκι χρηματικό για αυτήν την δουλειά κάτι που δεν ήμουν διατεθειμένος να δώσω.Συνέχισα την γάμευση για λίγο ακόμα και είχα ήδη ξενερώσει με τον ψυχρό επεγγελματισμό της.
Έτσι αφαίρεσα το προφυλακτικό ξάπλωσα και την έβαλα να με χαιδεύει στους όρχεις ενώ εγώ χάιδευα το μουνάκι της.Αυτή ήταν το ίδιο αδιάφορη μέχρι που ο υπηρέτης την φώναξε.Την απέβαλλα λέγοντας της ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτή να περιορίζεται στο να μου πει ότι όλα ήταν νορμάλ και καλά φοβούμενη μάλλον μην ζητήσω το δεκάρικο πίσω.
Ντύθηκα και αποχώρησα για να πάω να δοκιμάσω κάτι πιο φρέσκο και όχι με τόσα πολλά χιλιόμετρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού