Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...η μετασυνουσιακή υπνηλία απο τις αλλεπάληλες εκτονώσεις έκανε το κουφάρι μου να βολοδέρνει απο δω και απο κεί , όμως κάποιοι υπολοιπόμενοι σπινθήρες διέγερσης επέβαλαν στους μυωνες μου να το σύρουν μέχρι το μετάξι για εκτόνωση ...
...κάθησα στην καφετέρια και επεξεργαζόμουν αφηρημένος κάποιες παράξενες και μπερδεμένες έννοιες ενώ το βλέμμα μου έκλεβαν οι παλλόμενες καμπυλότητες γυναικών που σουλατσάριζαν απο δω και απο κεί ...
...ήθελα ακόμη μια εκτόνωση για να ηρεμήσω ...
...μπήκα στο τσαρδί που μοιάζει με κοτέτσι , ευτυχώς κανένας βρωμερός πακοπίθηκας δεν υπήρχε στο δωμάτιο ...και μετά απο λίγο έκανε την εμφάνισή της η Νίκα μια ρωσίδα μεταμιλφ με ξανθό μαλλί και μέτριο στήθος...
...κάποιες απαλές παρατρίψεις του πέους επι του σώματός της ,ακάλυπτη πεολειχία με παράλληλη θώπευση των μαστών της και ύστερα ανοχή επι της λειχίας μου στους μαστούς της ...
...ο περιορισμένος χρόνος και η παθητική ανοχή στις ορέξεις μου ίσως και οι σβησμένη διέγερσή μου απο τις πρότερες εκτονώσεις μου ...δεν έκαναν εφικτή μια συνουσιοεπαρκή στυση ...το άγχος πυροδότησε το συμπαθητικό νευρικό σκέλος να εκκρίνει το περιεχόμενο των σπερμοκύστεών μου επι της στοματικής της κοιλότητας και ύστερα επι του νιπτήρος και εν συνεχεία εντός της αποχέτευσης μαζί με τα υπόλοιπα απεκκρίματα των ουρο-εντερικών κοιλοτήτων των ανθροποειδών που ενδημούν εκεί ...
...έθεσα το νυσταγμένο μου κουφάρι επι του μηχανοκίνητου του κάρου μου και να μαι εδώ να πληκτρολογώ αυτές τις ηλεκτρονικές γραμμές προς τέρψιν των παράξενων και διεστραμμένων γούστων όσων απο σας με ανέχονται ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Nίκα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, TZOYLI, giannos69 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2016
Αν και το σχόλιό μου θα ταίριαζε στη ''Θεωρητική Πουτανολογία'',εντούτοις θα το κάνω:αφού νοιώθουμε ότι κάποια στιγμή κατακτήσαμε την απόλυτη ηδονή,κι ότι είναι πρακτικά ανέφικτο να την ξανανοιώσουμε,γιατί ανεχόμαστε συνειδητά να ευτελιζόμαστε σε απλές παρατρίψεις επί καμπυλοτήτων και κυλινδρικών εσοχών; Χμμμ;
08 Ιουλίου, 2016
Γροθιά στο μαχαίρι ....
Τέρμα δέν υφίσταται . Καπέλο

09 Ιουλίου, 2016
Αφού το υποσυνείδητο σου επέβαλε άρχοντα και άλλη εκσπερμάτιση, καλώς έκανες και πήγες...Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3