Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 96069
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συναντηση με την Αννι-Αννα εγινε πριν λιγο καιρο, αλλα λογω φορτου εργασιας δεν ειχα προλαβει να γραψω κριτικη.
Οντας φουλ καυλωμενος εκεινη τη μερα ειχα ριξει πολυ ψαξιμο στο bou για να καταληξω σε 2-3 τηλ, το ενα δεν απαντησε, το αλλο ηταν εκτος και το τελευταιο δεν βολεψε η ωρα...πανω στην αναμπουμπουλα βρισκω τη καρτα της Αννι τυχαια και παιρνω τηλ, απαντησε αμεσως και αφησαμε ανοιχτο ραντεβου για αργα το απογευμα. Την ωρα που πηρα για επιβεβαιωση του ραντεβου δεν απαντουσε, ουτε σε κληση ουτε σε μνμ...εχει περασει μιση ωρα και εχω πιστεψει οτι παω για ακυρο. 20:55 χτυπα το τηλ και μου λεει ελα οπως ειπαμε? Ναι λεω αλλα ειμαι μακρυα τωρα γτ νομιζα δεν θα ερθεις...χωρις δευτερη σκεψη και μεγαλη ευκολια πηγαμε το ραντεβου μιση ωρα πιο πισω (στα συν αυτο!!!).

Φτανω στο πριβε, ανεβαινω πανω, στελνω SMS και σε 5 λεπτα ηταν πανω! Μελαχρινη περιμενα, ξανθια μου βγηκε με πετιτ σωματακι!! Δειχνει ενθουσιασμενη στη γνωριμια και επειτα μπαινουμε ενας ενας για ντουζακι, πολυ καθαρη σε ολο το σωμα και η απαραιτητη στοματικη απολυμανση και πριν και μετα τον αγωνα. Το ματς ξεκινησε με μασαζακι και επειτα πιπουλα με χερι και πολυ διαθεση, μετρια προς καλη για τα δικα μου γουστα καθως τελεια θεωρω μονο τα deep τα οποια βεβαια και σπανια μου καθονται διοτι λιγες μπορουν να τον παρουν ολο το πουτσο μεσα!
Συνεχιζουμε με 69 οπου το μωρο καυλωνε και επειτα ξεκινησε το σφυροκοπημα με τη μικρη απο πανω, πολυ δυνατη!!! Εναλλαγη στασης σε ιεραποστολικο χωρις να τον βγαλω απο μεσα της και επειτα στο γαμησι στο πλαι, βλεπω πως εχει ενεργεια και αντεχει σκληρες καταστασεις οποτε τον βγαζω και της το δινω στο στομα για ενα γρηγορο face fucking (γτ μ ααρεσε) και μετα τη βαζω στα 4 οπου της αλλαζω τα φωτα με δυνατο σφυροκοπημα και εναλλαγες ρυθμου!!! Το τελος του πρωτου γυρου ηρθε στη πανεμορφη κωλαρα της η οποια εφαγε και τα αναμενομενα πουτσοσκαμπιλα πανω στα χυσια, καυλα!!!

Μπανακι, κουβεντουλα και ξανα πιπα...τωρα ειναι απολαυση η πιπα, χαλαρα στο κρεβατι με το μωρο να περιποιειται ακαταπαυστα τη περιοχη χωρις ιχνος δυσανασχετησης. Περναμε παλι σε 69 το οποιο κρατησε αρκετη ωρα και ξανα σε ματς. Επειτα απο σκληρο γαμησι ο δευτερος γυρος εληξε στο καναπε με την Αννι στα γονατα να μου παιρνει πιπα και καθως ερχοταν η ωρα κολλησα τη μουρη της στα αρχιδια μου και τον επαιζα μεχρι που εχυσα στα βυζια της...απιστευτη καυλα μαγκες!!!

Γενικα το κοριτσι εχει πολλες αντοχες, κατι π δεν φαινεται με τη μια οταν τη συναντας, δεν μου ειπε οχι σε τπτ απ' οτι της ζητησα....μοναδικο μειον το γεγονος οτι δεν δινει φιλια, οποιος δεν εχει προβλημα μ' αυτο θα περασει τελεια!!! Επισης να αναφερω οτι το κοριτσι εκατσε 20 λεπτα παραπανω και οταν της το ανεφερα αυτο εδειξε ανετη κ ειπε πως αυτα συμβαινου χωρις να ζητησει κατι παραπανω.

Τα φιλια μου στο κοριτσι! Καλα να περνατε μαγκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Santiago7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
188
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kikirikou69(1), nimo70 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2016
ρε παιδια το τηλ της κοπελας που μπορουμε να το βρουμε !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1