Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Άννα-Ιλόνα πιστεύω είναι γνωστή σε όλους τους συναγωνιστές.

Για τα γούστα μου είναι αυτό που λέμε εντυπωσιακή παρουσία:
Ψηλή,ξανθιά,με πολύ όμορφο πρόσωπο που το χαρακτηρίζουν τα εκφραστικότατα ανοιχτόχρωμα μάτια της.
Το σώμα της είναι αδύνατο αλλά όχι στεγνό και σίγουρα προκλητικό!

Στο δωμάτιο η Άννα ξεκίνησε με φιλιά και χάδια στο επάνω μέρος του σώματός μου-αυτιά,λαιμό και στήθος.
Ύστερα από λίγο και επιτυγχάνοντας την πλήρη "ανόρθωσή" μου,πέρασε το προφυλακτικό με το στόμα της και γυρνώντας ανάποδα το κορμί της,ήρθε σε 69 φέρνοντάς μου στο πιάτο το πεντακάθαρο μουνάκι της.

Το στοματικό της ήταν με πορνοσταρικά στοιχεία:
πλούσιο,βαθύ,υγρό,με παιχνιδίσματα της γλώσσας της και με ερεθιστικό ρυθμό,δίχως χέρια και δόντια.

Στις δύο στάσεις που την δοκίμασα πολύ καλή:
Στα τέσσερα,στήθηκε καλά και σωστά και με κινήσεις που έδειχναν την διάθεση και την όρεξή της να τον "πάρει" και όχι να λουφάρει.
Στο ιεραποστολικό,άψογο το άνοιγμα των ωραίων ποδιών της-και με "δέσιμό" τους γύρω απ'τη μέση μου για πιο βαθιές διεισδύσεις.

Με ανάσες και φωνές (σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης) όσο και όπως πρέπει ερεθιστικές,δίχως κάτι το ψεύτικο-ξενερωτικό,το τέλος ήρθε αβίαστα με θέα το όμορφο πρόσωπό της.

Ο χώρος περιποιημένος και πεντακάθαρος ενώ η υπηρεσία δεν ενόχλησε καθόλου παρά τα συνεχόμενα δωμάτια.

Με καλές υπηρεσίες,η Άννα-Ιλόνα είναι από τις λίγες κοπέλες στην περιοχή που έχει το πλήρες πακέτο για να περάσει κάποιος καλά δίχως την ίδια στιγμή να κλείνει τα μάτια του για να μη βλέπει αυτό που αντικρύζει!

Ελπίζω να βοήθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα-Ιλόνα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
891
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Flaros, fouxter και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2016
κυριακατικα-δευτεριατικα μεταμεσονυχτια βαρδια και συνεχομενα δωματια ;; Χμμμ;

08 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κατά πρώτον παράλειψή μου που δεν ανέφερα εξ'αρχής ότι είμαι πελάτης της Άννας.
Κατά δεύτερον,πολύ λογική η απορία σου αλλά η ώρα μία και υπήρχε ένα (απ'τα δύο υπάρχοντα) κενό δωμάτιο στο οποίο και μπήκα ενώ όταν βγήκα συναγωνιστή περίμενε να βγω για να πάρει σειρά!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2