Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488060
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπήκα στον οίκο της οδού Τριγγέτα με σκοπό να δω τη Σόνια, μιας και έχουν γραφτεί αρκετά για αυτήν την κοπέλα και οι φωτογραφίες της είναι άκρως δελεαστικές. Αν και είχα τα απαραίτητα χρήματα να περάσω (50 ευρώ), δεν είχα σκοπό να μπω, αλλά μόνο να μπανίσω την κοπέλα. Η κοπέλα βγήκε στο σαλόνι. Ωραία παρουσία πιο απλή και φυσική από ότι φαίνεται στις φώτο. Είχε ωραία μακριά μαλλιά με φράτζα, κούρεμα που μου αρέσει πολύ στις γυναίκες, τους δίνει ένα κουλτουριάρικο και ταυτόχρονα πουτανέ στυλάκι!
Αποφάσισα να περάσω. Έδωσα τα 50 ευρώ, και ανέβηκα στον απάνω όροφο, αφού στο κάτω δωμάτιο ήταν ακόμα ο προηγούμενος πελάτης. Δεν ήταν άσχημα τα δύο δωμάτια, αλλά δεν είχαν καθρέφτες, επέλεξα αυτό που είχε έστω έναν μικρό κινητό καθρέφτη.
Αφού έκανε και αυτή μπάνιο, η Σόνια ήρθε στο δωμάτιο. Είναι σίγουρα πολύ ντροπάλη για αυτή τη δουλειά και το ότι τα ελληνικά της είναι σχεδόν ανύπαρκτα και τα αγγλικά της φτωχά δεν τη βοήθα. Μου λέει αμήχανα σε κακά αγγλικά, να ξαπλώσω να αρχίσουμε. Εγώ δεν την υπάκουσα και χάζευα και όρθιος το πολύ ωραίο της κορμί. Έχει πολύ καλοσχηματισμένο στήθος, μεσαίου μεγέθους. Σώμα όμορφο και σχετικά σφριγηλό και μουτράκι πιο γλυκό απ’ ότι βλέπουμε στις φώτο. Είχα αρχίσει να την πασπατεύω, όταν μου ξαναείπε ψυχαναγκαστικά να ξαπλώσω. Για να μην αγχώνεται άλλο αποφάσισα να πάω με τα νερά της. Ξάπλωσε δίπλα μου έβαλε το προφυλακτικό στο μισοσηκωμένο πέος μου και άρχισε μια αδέξια πίπα. Ύστερα από λίγο με καβάλησε από μόνη της, αλλά δεν υπήρξε προκοπή σε αυτή τη στάση, δεν είναι και από τις πιο βολικές για εμένα, ειδικά με κακή στύση. Το καταλαβαίνει και μου προτείνει να αλλάξουμε προφέροντας μια από τις λίγες ελληνικές φράσεις που πρέπει να γνωρίζει, ‘’στα τέσσερα’’. Στήθηκε μια χαρά, μπήκα μέσα της με λίγη προσπάθεια, και ύστερα από μερικές γαμευτικές ωθήσεις, είχα επιτέλους καλή στύση. Την πήδηξα για λίγα λέπτα έτσι, ήθελα όμως να μας βλέπω στον μικρό καθρέφτη που είχε το δωμάτιο, ο οποίος ήταν στην άλλη άκρη του κρεβατιού. Της είπα να στηθεί στα τέσσερα εκεί που ήταν ο καθρέτης, εκεί όμως φάνηκε πόσο φτωχά είναι τα αγγλικά της καθώς δεν καταλάβαινε τι της έλεγα, σηκώθηκε όρθια προσπαθώντας να καταλάβει τη θέλω και μετά από ένα σύντομο διάστημα ασυνεννοησίας, την πήρα τρυφερά από το χεράκι και την τοποθέτησα όπως ήθελα. Της το κάρφωσα και το ωραίο θέαμα στον καθρέφτη αύξησε την καύλα μου! Την πιάνω ελαφρά από τα μαλλιά, αυτή αμέσως με παρακαλά, δεν θυμάμαι πως το είπε ακριβώς, να μην το παρακάνω, εγώ την καθησύχασα λέγοντας της ‘’ok, don’t worry’’, δεν ξέρω τι κατάλαβε, αλλά εγώ άρχισα να την πηδάω δυνατά, συνεχίζοντας να την κρατάω από τα μαλλιά, χαστουκίζοντας που και που και τον κώλο της! Κάπου εκεί σταμάτησε τα παράπονα, και άρχισε να αναστενάζει πολύ ωραία! Τολμώ να πω πως δεν πέρναγε και άσχημα! Ύστερα από λίγα λεπτά δεν άντεξα και έχυσα.

Καθώς, αυτή ετοιμαζότανε να αποχωρήσει, και εγώ ήμουν λίγο λαχανιασμένος, με ρωτάει αν ‘’Ok?’’,

‘’Ok’’ της απαντάω, ‘’and you’’

‘’Me? Ok!’’ μου απαντά χαμογελώντας συνεσταλμένα.

Εκτιμώμενη χρονική διάρκεια των παραπάνω εξιστορισθέντων ασελγών πράξεων:

11(;)λεπτά

Δεν είναι κακή. Δοκιμάστε τη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια2
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.169
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anestis_38 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 06 Ιουλίου, 2016) 06 Ιουλίου, 2016
Μετα από ένα σύντομο διάστημα ασυνεννοησίας,την πήρα τρυφερα απο το χεράκι και την τοποθέτησα όπως ήθελα..
Ολο το ζουμι της κριτικης και η ουσια για τις μετεπειτα συνευρεσεις σου
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1