Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 51 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μια σύντομη αυτη τη φορά περιγραφή της συνάντησης μου με την μουνάρα Δήμητρα!
Όπως ειπα και στην προηγούμενη κριτική μου, 2 πιο κάτω, εχω σκοπό να την συναντησω πολλές φορές αυτή τη γυναικάρα, έχοντας ως σκοπό να φτάσω την υπέρτατη ηδονή!
Και στην 2η συνάντηση μας έγινε αυτό που φανταζόμουνα!

Στο γνωστο ξενοδοχείο στο Καλλιμάρμαρο, σε σουίτα αυτή τη φορά...μπήκε μέσα και έπεσε στην αγκαλιά μου αφού με θυμόταν απο την προηγούμενη πρόσφατη συνάντηση (αυτό της έλειπε Γλώσσα )! Την περίμενα με σοκολατάκια και σαμπάνια (που προσφέρεται απο το Χοτέλ οταν πάρεις σουίτα, με κόστος 50 ευρώ παρεπιπτόντως) κάτι το οποίο βοήθησε σε παιχνίδια καυλωτικά και πρόστυχα... Χύναμε ο ένας στο άλλο την σαμπάνια και γλύφαμε ο ένας τον άλλο απο την κορφή ως τα νύχια! Η καύλα στα ύψη, το γαμήσι με πάθος και ένταση, ο ιδρώτας να κυλά παντού και να γίνεται ένα με την σαμπάνια και γενικά ένα σκηνικό απέιρου κάλους που το απόλαυσα πάρα πολύ!

Το μόνο κακό ήταν ότι τελείωσε η ώρα χωρίς να το καταλάβω αφού μαζί με τα προκαταρκτικά (τα οποία διήρκησαν πολύ) δεν θέλει και πολύ με αυτή τη μουνάρα να χάσει κανείς την αίσθηση του χρόνου! Έχυσα λοιπόν μέσα της (εννοείται στο προφυλακτικό) και δεν πηρα για μια ακόμα φορά την υπέροχη κωλοτρυπίδα της, την οποία είχα προετοιμάσει με πολύ σαμπάνια, γλύψιμο και δαχτύλιασμα.... Κεφάλι σε τοίχο! για να την γαμήσω αργότερα!

Δεν πειράζει, έχω λόγο να την ξανασυναντήσω και να της την σκίσω! Χα χα, μάλλον το κάνω επίτηδες για να βρίσκω λόγο να την ξαναπαίρνω!! Γλώσσα

Αυτά από μένα, να γαμάτε καλά και με υπευθηνότητα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
james034
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
9.394
Πόντοι:
7.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, maradona7, olddog και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2016
παλικαρε πωσ λεγεται το ξενοδοχειο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1