Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 15 10
Call-Girls 39755
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έβλεπα τόσο καιρό που ερχότανε και δεν πήγαινα ο μαλάκας Κεφάλι σε τοίχο!
Σε μια άνοδό της πάνω στη Θεσσαλονίκη μου μίλησαν με τα καλύτερα λόγια κάποια φιλαράκια Καπέλο και πήρα την απόφαση.

Ο συνδυασμός της γλυκιάς και ταυτόχρονα πρόστυχης φατσούλας της,μαζί με αυτή την επική κωλάρα που κολάζει και άγιο Προσκύνημα σε κάνει να θες να της ορμήξεις από την πόρτα.
Αλλά επειδή είπα να κρατήσω τους τύπους και να είμαι κύριος περίμενα ένα πεντάλεπτο πρώτα πριν πέσω πάνω της Σπασίκλας

Έχει πάνεμορφα μάτια που δυστυχώς δεν φαίνονται στο προφίλ της εδώ μέσα,για μένα το πρόσωπό της είναι πολύ όμορφο και αν βαφόταν λιγότερο θα της έβαζα μεγαλύτερη βαθμολογία μιας κ έχει φυσική ομορφιά Ματάκι

Στο σώμα είναι ζουμερούλα και το ξέρει.Δεν το παίζει ότι είναι καμιά φιτνες μόντελ,ξέρει ότι έχει κωλάρα που δεν χορταίνεις να χαστουκίζεις.
Βάζω 7 άσχετα αν μου άρεσε το σώμα της έτσι ακριβώς όπως είναι(κ για μένα να μην αλλάξει) για να είμαι δίκαιος και να μην λένε κάποιοι πχ ότι επειδή έχει μερικά πιασίματα παραπάνω ότι δεν είναι πχ για 8 και 9.
Προσωπικά τρελαινόμουν να τη χουφτώνω. Γλώσσα

Μετά το χούφτωμα κάτω από το φόρεμά της συνειδητοποίησα ότι δεν φορούσε βρακί Έρωτας
Η πίπα της είναι όντως βασιλική Μεγάλο χαμόγελο Royal Blowjob
Από τις καλύτερες που μου έχουνε κάνει λέμε Ναι!
Πολύ βαθειά,με διάρκεια και ταχύτητα.

Στο πήδημα πάνω κυριολεκτικά δεν την προλαβαίνεις,με ξέκανε Ντροπή
Μ'αρέσει που είχα ρίξει μία το πρωί και καλά για να έχω αντοχές Μαλακία και ο μαλάκας πάλι δεν κρατήθηκα και στο 1ο μου φύγανε πολύ γρήγορα,χεχεχε Μεγάλο χαμόγελο
Ευτυχώς στο δεύτερο μπόρεσα και την ευχαριστήθηκα.
Κοπανιέται σαν τρελή πάνω στον πούτσο σου,έχει απίστευτη ενέργεια και πηδιέται λυσσασμένα Έρωτας
Αν έδινε και κώλο για μένα θα ήτανε 10άρι Ματάκι

Να συμπληρώσω ότι πράγματι πέρα από πολύ καυλιάρα και ναζιάρα Χαμόγελο είναι και το καλύτερο παιδί και όλοι ξέρετε πώς σ'αυτό το κωλοεπάγγελμα οι καλοί χαρακτήρες δύσκολα βρίσκονται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 auta, chris1955, acapoeira και 47 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού