Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Παρασκευής προς Σάββατο στις 01.00 . Λίγο μετά το 3ο γκολ της Ουαλίας έφυγα απο το σπίτι έκανα βόλτα σε όλα τα σπιτάκια που ήταν ανοικτά στην Φυλής , Φωκαίας και Φιλιππίδου , δεν μου έκανε κάποια κοπέλα κλικ και έτσι έφυγα και έκανα βόλτα στα σπιτάκια της Λιοσίων και πέριξ .

Ήρθα εδώ για να δώ την Άρτεμις που δεν είχα δει (στο κάτω δούλευε η Κατερίνα , όχι η ξανθιά με τις βυζάρες αλλά η καστανή λεπτή),ανέβηκα τα σκαλιά και η τσατσα μου είπε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες , πρόγραμμα φιλάκια χαδάκια 69 , τελειωτικό στα βυζιά και παρτούζα , είπε ότι δουλεύουν η Άρτεμις και η Γκαμπριέλα . Γκαμπριέλα είναι η Γκάμπι απο Αλκιβιάδου 16γ , Φυλής 86β και Φωκαίας 19 . Πάμε στην Άρτεμις , πιτσιρίκα με καστανόξανθο ίσιο μαλλί χοντρούλα με μεγάλη κοιλιά 3άρια βυζιά , γλυκό προσωπάκι πολύ σκέρτσο νάζι και διαχυτική στο σαλονάρισμα , δηλαδή ακριβός το αντίθετο με την Γκάμπι που στέκεται ακίνητη .
Την Γκάμπι την έχω πάρει με καλές εντυπώσεις στο Αλκιβιάδου 16γ οπότε επέλεξα να δοκιμάσω την Άρτεμις , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο το μεσαίο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο , χαμογελαστή και ομιλητική πριν αρχίσουμε να κάνουμε το οτιδήποτε αλλά η συνέχεια ήταν πολύ λάδι και απο τηγανίτα τίποτα , μέτρια πράγματα.

Με ρώτησε απο πού είμαι και είπε ότι συμπαθεί τους έλληνες , σε ερώτηση μου απο που είναι αυτή δεν ήθελε να απαντήσει , τελικά είπε ότι είναι ρωσίδα κάτι βέβαια που σίγουρα δεν ισχύει. Της έβγαλα τα εσώρουχα και το κορμί της “χύθηκε” στην κυριολεξία , ξεκίνησα να χουφτώνω τα βυζιά της και να την φιλάω και αυτή άρχισε να μουγκρίζει παρατεταμένα .... Επιχείρησα να την φιλήσω αλλά γύρισε το κεφάλι , δεκτό και δικαίωμα της εμένα δεν με χαλάει αυτό , της είπα να ξαπλώσει να την γλύψω , είχε βάλει κρέμα απο πριν , την σκούπισε και για λίγο την έγλυψα αφού στην συνέχεια με σταμάτησε και μου είπε να ξαπλώσω για να με περιποιηθεί εκείνη...

Ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισε η περιποίηση , φοβερές λάγνες ματιές και παίξιμο του πούτσου αυτό ήταν η όλη περιποίηση.... όταν μου σηκώθηκε με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό(στο σαλόνι δεν ανακοινώνεται άκα)με σκούπισε με μωρομάντιλο και ξεκίνησε πίπα ρηχή και με διάρκεια…. εεε ήταν δεν ήταν λεπτό.
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτή ανάσκελα και αφού έβαλε πάλι πολύ κρέμα , δεν είχα κάποια αίσθηση και έτσι της είπα να στηθεί στα τέσσερα , καλό στήσιμο αλλά πολύ fake οι αντιδράσεις της στο πισωκολλητό βογκούσε λες και την σκότωνα , συνέχισα για 3-4 λεπτά σε αυτή την στάση και της είπα να χύσω με ισπανική , μου είπε να χύσω με στα βυζιά αλλά όχι με ισπανική γιατί φοβήθηκε μην πάνε σε πρόσωπο μαλλιά της είπα οκ.

Βγήκα απο μέσα της έβγαλα το προφυλακτικό και της είπα να ξαπλώσει , πήγα απο το πλάι , της είπα να μου πάρει λίγο πίπα αλλά απάντησε ότι δεν θέλει τώρα γιατί είχα βάλει προφυλακτικό , της είπα να μου τον παίξει αυτή , το έκανε μέχρι που άρχισα να χύνω στα βυζιά της , μόλις την πέτυχαν τα πρώτα σηκώθηκε και πήγε στον νιπτήρα να πλυθεί ενώ εγώ ακόμα έχυνα ... στο άδειο κρεβάτι .

Πλύθηκε φόρεσε τα εσώρουχα της με καληνύχτισε και μου είπε να έρθω πάλι και μάλιστα να τις πάρω παρτούζα με την Γκάμπι....Της απάντησα ότι θα έρθω σίγουρα μέσα στην εβδομάδα.... Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκάλεπτο , πιτσιρίκα που στο σαλόνι δε προδιαθέτει ότι θα περάσεις καλά αλλά δεν είναι έτσι , τουλάχιστον στην περίπτωση μου γιατί όπως συνέχεια έγραφα παλιά δεν είναι απαραίτητο η εμπειρία μου με κάποια κοπέλα να είναι η ίδια με κάποιου άλλου, μηδενικά προκαταρκτικά , πολύ ψεύτικα επιφωνήματα , πίπα και συμμετοχή μετριότατη. Με αυτό που έζησα δεν είναι ούτε για μια φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Άρτεμις
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.611
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2016
εχω επισκευτει τη συγγεκριμενη 3 φορες και αρνηθηκε οτι κανει ελευθερο στοματικο. μαλιστα δεν ειχε μαζι της καμια φορα ουτε μωρομαντηλα.
μιλαω για την αρτεμις που δηλωνει ελληνιδα η ελληνορουμανα με τα μεγαλα τα βυζια και το μαυρισμενο σωμα που ειναι απογευματα και βραδια.
εισαι σιγουρος τιμημενε συναγωνιστη οτι ηταν αυτη?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1