Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινη επισκεψη στην Αννα δινω το 50αρι για ακα και 69.Μπαινω στο δωμα και περιμενω πετσετουλα για ντουζακι λογικο φυσικα με τετοια καψα ειχα γινει μη χειροτερα.Τελειωνω και σκαει μυτη το μωρο και με ρωταει αν μπορει να ξεπεταξει εναν και να ερθει μετα τη λεω κανενα προβλημα και φευγει ενω εγω ξαπλωνω και την περιμενω.Οντος δεν αργησε πολλη και σε 10 λεπτακια περιπου μου ηρθε αρχιζει μια κουβεντα περι ανεμων και υδατων για λιγο και μετα προχωραμε στο παρασυνθημα.Αρχιζει μια ακα πιπα για πολλη λιγο μετρια θα ελεγα και τη λεω για 69 αλλα μου λεει δε της αρεσει το βρισκει περιεργο ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία καρφι σκουφακι και παει να ανεβει τη λεω αντε ξαπλωσε να σε κανω εγω τοτε και ακουω το αλλο κουφο δε της αρεσει το γλυφομουνι ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία τη λεω πλακα κανεις και με λεει οχι και δε μπορω να καταλαβω που μου λενε τα αλλα κοριτσια οτι ειναι ωραιο και το λεω και στου πελατες και με πιεζουν και τετοια λεω καλα αμα δε θες αστο και μου λεει οχι επιδει καταλαβε οτι στραβωσα αστο της ξαναλεω και μου λεει οχι με σενα μπορει να μου αρεσει τες πα την κανω λιγο και ενω φαινετε να της αρεσει εκει με κοιταει καπως και της λεω δεν ε οχι λεει κ εοιδει ειχα αρχισει να τα παιρνω στην κρανα τη βαζω απο κατω και ετσι ηρθε το τελος απορω παντος αφου δε γουσταρει το 69 και το γλυφομουνι γιατι σκατα τα εχει στο προγραμα της ας κανει οτι η Εφη απλο και τελος το συμπερασμα ειναι οτι η κοπελια ειναι μεν ομορφη εχει ωραιο κορμι αλλα περα απο το απλο ειναι φολα για φολα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Velociraptoras
Σεβαστός
Εγγραφή:
8 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
4.457
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2016
17 σειρες κριτικη με 4 τελειες,ουτε κομμα ουτε τιποτα αλλο Προσκύνημα

Εισαι αρχηγος Ναι!
01 Ιουλίου, 2016
Ποιητική αδεία...
Γ
Γλεντοκόπος
(Updated: 01 Ιουλίου, 2016) 01 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρωτον βαριεμαι να βαζω τελειες και κομματα και δευτερον εσυ για να κανεις κριτικη για τις τελειες και τα κομματα μπαινεις η να ενημερωθεις και μαθε και λιγο να μετρας και βαλε και κανα γυαλακι γιατι οι σειρες ειναι 11 και εχω βαλει και καποιες τελειες?
01 Ιουλίου, 2016
Ειναι παρα πολυ συχνο να μην αρεσει σε γυναικες το γλυφομουνι. Μην παραξενευεσαι.
01 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγω πρωτη φορα το βλεπω καιακομα και να μη της αρεσει ας λεει κανω μονο απλο οπως η Εφη καλο κοριτσι η Αννα αλλα η μαλακια της μαλακιας σε αυτον τον τομεα
02 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έκανες την κριτική μια πρόταση,χωρις αρχή και τελος.
Ακομα και για την ενημερωση οπως λες,δύσκολα βγάζει συμπέρασμα κάποιος Money Mouth
(Updated: 03 Ιουλίου, 2016) 02 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε αζα ασε μας τωρα να πουμε με τις τελειες και τα κομματα οποιος θελει να καταλαβει την κριτικη μια χαρα θα την καταλαβει εκτος αν ειναι χαζος το σκαλωμα μονο εσυ το τρως το γιατι αγνωστο κριτικη σε μπουρδελο site κανουμε δε θα δωσουμε πανελληνιες
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7