Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 23 10
Μασατζίδικα 67775
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλους.
Δευτέρα μεσημέρι έψαχνα να βρώ τι γίνεται με το εν λόγω ίδρυμα. Προηγουμένως πέρασα απο το 28, δεν είδα αυτό που ήθελα και για να μην πάει χαμένη η βόλτα, είπα να κάνω την κίνησή μου εδώ.
Χτύπησα ένα τυχαίο κουδούνι και μου άνοιξαν. Ανέβηκαν στον 5ο και χτύπησα το κουδούνι στο "γραφείο 5". Μου άνοιξε την πόρτα μια κοπέλα που δεν μου εκανε κάποια εντύπωση. Φορούσε ένα μαύρο μακό φορεματάκι και σαγιονάρες, ενώ είχε τα μαλιά μαζεμένα επάνω. Ειρήνη το όνομά της, εκ Βουλγαρίας ορμώμενη.
Η θετική της αύρα με έκανε να καθίσω. Μου είπε τιμές και προγράμματα και αποφάσισα να πάρω αυτό των 30 ευρώ, που περιελάμβανε σεξ με λίγο μασάζ!
Μου έφερε καθαρή πετσέτα σφραγισμένη, ενώ οι παντόφλες ήταν κοινής χρήσης. Το μπανιο καθαρό. Φρεσκαρίστηκα και μπήκα στο δρεσερό δωμάτιο. Σε λίγο κατέφθασε και η Ειρήνη, που μόλις είχε μπανιαριστεί και αυτή. Αρνήθηκα λάδια ξύδια κλπ και μπήκα κατευθείαν στο ψητό. Ομολογώ πως δεν της το είχα! Με διέψευσε! Ήταν εξαιρετικά καλή, πεντακάθαρη και στο στοματικό πραγματική μαστόρισσα! Το ένιωθε και το γούσταρε! Πίπα πάνω από 15 με 20 λεπτά, με όλους τους τρόπους! Με διέλυσε! Να ξκαθαρίσω πως αν και είναι μανούλα, εντούτοις έχει αρκετά καλό κορμί και εξαιρετικό στήθος! Το τέλος ήρθε στα 4 μεταξύ πάγκου και πατώματος!
Για να μην κουράζω, εξαιρετική συμπεριφορά. Για άμεσα δεν σκέφτομαι να ξαναπάω, αλλά είναι ένα γερό στανταράκι!
Κόστος συνάντησης
30
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
HONDACRV
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
137
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, tdm900blue2004, Duke Nukem και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2016
Φιλε ποση ωρα εκατσες στο δωματιο;
DN
Duke Nukem
01 Ιουλίου, 2016
Όλα καλά ρε φίλε....
Μιά περιγραφή της κοπέλας σου ήταν δύσκολη;
Κοντή χοντρή εξαδάκτυλη με πράσινο μαλλί κι έτσι;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2