Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μια σύντομη βόλτα απο τρίδημα και φρίξου...φεύγω καρφωτός για Ειρήνη. παρένθεση μπήκα στο Φρίξου 14 όπου η πουτα...να η οποία έμοιαζε σαν τράβελος επειδή κατάλαβε το άκυρο μου λέει η απαράδεκτη μπές μέσα να σε γαμίσω λίγο...Μή έχοντας όρεξη για μπινελίκια και ξύλο μεσημεριάτικα το άφησα ασχολίαστο και έφυγα.
λοιπόν παω για Ειρήνη και βλέπω την τσατσά στο διπλανό απ έξω...μου πιάνει το μπιρι μπιρι και μου λεει ελα να δείς και την δικιά μου και αν δεν σου αρεσει πας μετα στην ειρήνη..τεσπα..λεω ας μπω να δω..
λοιπόν η κοπέλα...άννα όπως μου έιπε απο Ρουμανία 22 χρονών...στο σαλονάρισμα πολύ καλή μου φάνηκε..και με το ζάλισμα της τσατσάς λεω ας μπω να δοκιμάσω
Πήρα το γυμνό στα 40..ερχεται στο δωμάτιο η τσατσα μου λεει θα κανεις ντουζακι ή τοπικα?? λεω ντουζακι...και μου εφερε πετσέτα..αφού έκανα σκάει μυτη η κοπέλα...και εδω είναι που μου ήρθε η έμπνευση για τον τίτλο..
ο οδοντίατρος της κοπέλας πρέπει να ήταν πολύ μαλάκας ρε παιδιά..ολα τα μπροστά της τα δόντια είναι λες και της έβαλε τσίχλες αντί για δόντια όπως στην ταινία με τον Ντένις..όπου σπάει την μασέλα του παππού απο δίπλα και βάζει τσίχλες αντί για δόντια ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Τέσπα..πέρα απο αυτό η κοπέλα νομίζω είναι αρκετά όμορφη με πολύ καλό σώμα..πίπα πολύ καλή αργή και βαθιά με προσπάθειες για deep....γλύψιμο αρχιδιών μετά απο δική μου προτροπή και την γάμισα σε δυο στάσεις ιεραποστολικό όπου κατα την διάρκεια μου είπε να τελειώσω στο στήθος της..και μετά στα 4...μετά ξανά ιεραποστολικό οπου έβγαλα την καπότα..τον ξαναπηρε στο στόμα της και μετα τελέιωμα στο στήθος της.
Γενικά μπορώ να πω ήταν αρκετά καλο γαμίσι και προτείνεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
mpampis23
Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
76
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostkast

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού