Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η τσάρκα μου ξεκίνησε στις εννέα το βραδάκι με την συνηθισμένη πορεία από Μ.Αλεξάνδρου, Κολωνού και Ιάσονος. Είχα περάσει από όλα τα σπίτια και είχα καταλήξει σε δυο κοπέλες όπου τις έπαιξα κορόνα-γράμματα για να αποφασίσω. Στον τελικό ήταν η κοπέλα από το Κολωνού 32α και η μπαμπάτσικια Σουζάνα που τελικά κέρδισε την αναμέτρηση με την τύχη.
Ξανά δεν μπορώ να βρω τον λόγο που με έκανε να την επιλέξω μιας και υπήρχαν αρκετές πιο όμορφες κοπέλες άλλα εν πάση περιπτώσει πλήρωσα το δεκάρικο στην συμπαθητική τσατσά και πέρασα στο δωμάτιο.
Ο χώρος ήταν καλός και σχετικά καθαρός. Άραξα στο κρεβάτι και περίμενα για κάνα δίλεπτο μέχρι που ήρθε η κοπέλα.
Μεσαίου αναστήματος, μελαχρινή με πιασίματα και στρογγυλό μεγάλο κώλο. Μαύρα μαλλιά πιασμένα κότσο και μικρομεσαία βυζάκια. Μου είπε ότι είναι εικοσιδύο αλλά είναι σίγουρα μια πενταετία παραπάνω και έχει καταγωγή από την Βουλγαρία.
Είχα καιρό να δώσω ακάπωτη πίπα σε πουτάνα και πάνω στην μαλακία της τον έδωσα για κάνα δίλεπτο. Παρά το ακάποτο δεν έλεγε πολλά από τσιμπούκι, το μόνο καλό ήταν η κωλάρα της που χούφτωνα ενώ ταυτόχρονα την έπαιρνα μάτι από τον καθρέφτη.
Μόλις έκανε να ζωντανέψει το καυλί μου σηκώθηκε και με ρώτησε πως θέλω. Της είπα να κάτσει πάνω και άρχισε ο αγώνας. Άρχισε να χοροπηδάει σαν τρελή πάνω μου αλλά δυστυχώς η αίσθηση που είχα εκτός από το βάρος της ήταν ότι απλά κάπου ακούμπαγα το πουλί μου και τίποτα παραπάνω, ενώ κοίταγε οπουδήποτε εκτός από εμένα. Ένα ριπλέι δηλαδή της προηγούμενης βδομάδας στο διπλανό μπουρδέλο της Ιάσονος 20γ.
Γύρισμα στα τέσσερα με την κωλάρα της στο πιάτο και σφυροκόπημα μέχρι που ένιωσα τα ποδιά μου να πονάνε. Δυστυχώς ήθελα πολύ ακόμα, αυτή το κατάλαβε και γυρίζει και μου λέει.
- Αν δεν μπορείς να τελειώσεις δεν φταίω εγώ.
- Οκ, τελειώσαμε καλό σου βράδυ.
Κουράστηκε αυτή, κουράστηκα και εγώ να το παλεύω.
Σηκώθηκε σχετικά γρήγορα και έγινε καπνός.
Δεν θα την προτιμήσω ξανά, δεν φταίει φυσικά αυτή που το πουλί μου τελευταία δουλεύει στον δεύτερο γύρο αλλά γενικά η εικόνα της δείχνει μια κοπέλα που βαριέται και δεν θέλει να ικανοποιήσει τον πελάτη, δηλαδή ενώ είχε φουλ διάθεση να μου πιάσει κουβέντα για το χωρίο της στην Βουλγαρία και για το έγκαυμα που έπαθε από τον ήλιο, η βιαστική αερόπιπα και το νευρικό γαμήσι με αποτρέπουν από επόμενη συνεύρεση μαζί της.
Έφυγα με πλώρη για την άδικα δεύτερη στο μπουρδέλο τις Κολωνού 32α.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2016
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 antiosmuchachos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2016
Γιατί μαλακια το ακαποτο τσιμπουκι ρε μυστη? Μήπως είχες κάποια άσχημη εμπειρία?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1