Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304249
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Ιρίνα την είχα βάλει στο μάτι από καιρό και μετά από ένα χρονικό διάστημα που ήταν εκτός βαρδιών, μόλις είδα ότι εργαζόταν Κυριακάτικα στην Κατεχάκη 8, έσπευσα... Καθότι Κυριακή το πάρκινγκ ήταν εύκολο ακριβώς έξω από το κατάστημα, γι' αυτό η υψηλή βαθμολογία. Η διαμόρφωση του στούντιο έχει αλλάξει πλέον ριζικά και εξασφαλίζεται η διακριτικότητα, αφού τα δωμάτια έχουν απομονωθεί από το σαλόνι. Το κακό βέβαια είναι, ότι τα δωμάτια δεν έχουν παράθυρα, ώστε να αερίζονται σωστά, ενώ και οι ντουζιέρες παραμένουν τσουρούτικες, αλλά μην τα θέλουμε όλα δικά μας...

Στην βάρδια εργαζόταν και η Έλενα, όμορφη, ψηλή, μελαχρινή, χυμώδης, με καμπύλες, που με έβαλε σε πειρασμό, αλλά εγώ πήγα για την ξανθιά Ουκρανή, που ήταν σε δωμάτιο κι έτσι περίμενα. Κάποια στιγμή βγήκε από το δωμάτιο ολόγυμνη για να πάει στα... αποδυτήρια κι αυτό που είδα με εντυπωσίασε. Ό,τι βλέπει κανείς στα μπανεράκια της Γερμανικής αλυσίδας, αν αφαιρέσεις τη λάμψη της επαγγελματικής φωτογράφισης, παίρνεις.

Η Ιρίνα είναι μία όμορφη ξανθιά, με πράσινα μάτια, ύψους περίπου 1,70 χωρίς τακούνια όπως την είδα, χυμώδης, με καμπύλες εκεί που πρέπει και δυάρια σφιχτά βυζάκια. Στην πλάτη της έχει τατουάζ έναν μικρό σταυρό στη σπονδυλική της στήλη και μπροστά στη δεξιά βουβωνική χώρα έχει άλλο ένα τατουάζ.

Πέρασα στο δωμάτιο σε πρόγραμμα με 69, ελπίζοντας και σε ακάποτο τσιμπούκι, αλλά δυστυχώς δεν... Πριν προλάβω να βγω από το ντους, μπήκε στο δωμάτιο, έβγαλε τα εσώρουχά της και κάθισε στο κρεβάτι. Η κοπέλα δεν μιλάει γρι ελληνικά, αλλά και στην προσπάθειά μου να μιλήσουμε αγγλικά, με δυσκολία ανταποκρίθηκε, αν και από την προφορά της κατάλαβα ότι πρέπει να τα κατέχει. Ξεκίνημα με άφθονα προκαταρκτικά, με αυτή να φιλάει λαιμό στήθος πρόσωπο, με έμφαση στα αυτιά, ενώ εγώ άρχισα να της τρίβω και να της γλύφω τα βυζιά, δείχνοντας να της αρέσει γενικότερα να ασχολείται ο παρτενέρ της με τα βυζιά της.

Στη συνέχεια της είπα να ξαπλώσει, άνοιξα τα πόδια της και ήρθα αντιμέτωπος με ένα πανέμορφο φρεσκοξυρισμένο μικρό μουνάκι, το οποίο έγλυφα, ρούφαγα και πιπίλαγα για κανένα πεντάλεπτο, με αυτή να βογκάει να μου σπρώχνει με το χέρι της το κεφάλι μου πάνω της. Στη συνέχεια ξάπλωσα για να απολαύσω την περιποίησή της κι αυτή πήρε την καπότα, μου την φόρεσε κάπως αδέξια και ξεκίνησε ένα τσιμπούκι χωρίς χέρι, όχι βαθύ, αλλά ικανοποιητικό. Αφού έγλυφε για κανένα τρίλεπτο, ανέβηκα από πάνω και άρχισε την ιππασία, στάση που έδειξε να την κατέχει, με πάνω-κάτω, καθίσματα με περιστροφικά κουνήματα της λεκάνης της, ενώ έσπρωξε τα μαλλιά της πίσω για να βλεπόμαστε πρόσωπο με πρόσωπο, με αυτήν άλλοτε να βογκάει και άλλοτε να δαγκώνει ελαφρά τα χείλη της, ενώ εγώ χάιδευα και έγλυφα τα βυζιά της.

Με δική της πρωτοβουλία ξάπλωσε και γύρισε στο πλάι, αλλά εγώ ένιωθα ότι δεν θα αντέξω και πολύ και την έβαλα σε ιεραποστολική στάση. Η αίσθηση του μουνιού της ήταν πολύ καλή, με εμένα να σπρώχνω δυνατά και να την φιλάω στο λαιμό, ενώ αυτή με φιλούσε στο στήθος γλύφοντας τη ρόγα μου και κάποια στιγμή έχωσε τα νύχια του χεριού της στο κωλομέρι μου. Μετά από κανένα τρίλεπτο και ενώ είχα ανεβάσει στροφές, επήλθε το τέλος. Αίσθηση μου έκανε, ότι βγαίνοντας από μέσα της, η καπότα απ' έξω ήταν γεμάτη υγρά από τον κόλπο της. Φορώντας τα εσώρουχά της προσπάθησα να ανοίξω κουβέντα στα αγγλικά, αλλά ήταν αρκετά ψυχρή, σαν να μην γούσταρε πολλά-πολλά, με ευχαρίστησε και έφυγε.

Εν κατακλείδι, προσωπικά για μένα η Ιρίνα είναι μια όμορφη γυναίκα, που αξίζει να την πάρεις τουλάχιστον μία φορά για το παλμαρέ. Το σεξ το κατέχει, αλλά κινείται ψυχρά επαγγελματικά, χωρίς να κάνει το κάτι παραπάνω, όπως και γενικότερα είναι αρκετά ψυχρή, ίσως επειδή δεν μιλάει ελληνικά, ίσως επειδή δεν σκοπεύει να κάνει καριέρα, αλλά να τα αρπάξει και να φύγει το συντομότερο δυνατόν, όπως έχουν κάνει πολλές τον τελευταίο καιρό στη γερμανική αλυσίδα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
7 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
372
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Λουκουμάς, TYRAEL

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού