Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 191908
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κατεβαίνοντας συχνα πατρα για δουλειες επισκέπτομαι συχνα το εν λογω ιδρυμα το οποιο μερα με την μερα ολο και παρακμαζει.ο τσατσος κλασικος εδω και χρονια στο συγκεκριμενο μπουρδελο που θελουν να το λενε και στουντιο είναι ενας κουτοπόνηρος που κοιτα μονο και μονο να αρπαξει το χρημα το μονο που λεει η ταδε κοπελα απλο 25 και κοιταει τη τσεπη σου και αν δεν περασεις αρχιζει από πισω σου τους σχολιασμούς και τη κοροιδια.κοπελα ηταν η αντωνια υψος 1.70 περιπου κανονικα κιλα παρουσιάζεται στο σαλονι περναω μεσα και σε 5 λεπτα εμφανίζεται η κορασιδα λεει γεια κ αρχιζει κ βγαζει τα εσώρουχα της ξαπλωνει και μου λεει ελα,με λιγα λογια κλασικο κομοδινο αρχιζω εγω τη φαση αυτή ανεκφραστη της λεω εσυ δε θα κανεις κατι μου λεει εσυ θα με πηδηξεις και τελος οχ λεω μεσα μου φαγαμε φολα τελος παντων τη γαμησα ιεραποστολικα αυτή κοιτουσε το ταβανι και μολις τελιωσα πεταχτηκε σαν ελατηριο ντυθηκε και εφυγε λεγοντας ένα γεια..συχνος πελατης στο εν λογω μαγαζι ολες οι κοπελες που εχω παρει στερουν στο θεμα υπηρεσιων και το επιπεδο του στουντιο πολύ πιο κατω από τα στουντιο στην αθηνα αν και εγω το λεω μπουρδελο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντωνία
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagiotis98, Drake88, Fuckeros και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού