Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δέν είμαι και ο πολυγραφότερος ''μάχιμος'' μιάς και δέν είμαι κάτοικος πρωτεύουσας αλλά πετάγομαι για λίγο..σεξοτουρισμό..
Θεωρώ καθήκον να γράψω κριτική εδώ μιάς και απ'τη μία έμεινα πολύ ικανοποιημένος απον την Ειρήνη και πιστεύω πώς δέν πρέπει να αγνοηθεί ,πράγμα πιθανό άν τσεκάρει κανείς τις μέχρι τώρα κριτικές γι'αυτήν..
Η εμφάνιση είναι όπως αναφέρθηκε ,35άρα (κατα δήλωση της σε μένα ,τώρα άν αυτό χαρακτηρίζεται μίλφ..οκ) με κοτσίδες μικρό (Νο2) καλοσχηματισμένο βυζάκι αλλά μαλακό στην υφή (φυσικό) .
Τώρα γιατί πήγα 3 φορές (εντός 5ημέρου ,η τελευταία στις 23) .
Δέν ξέρω άν κάτι της προκάλεσε η στάση μου απέναντι της ,γενικά φέρομαι όπως και στις γκόμενες μου ,ίσως και με παραπάνω λεπτότητα ακόμα ,αναλογιζόμενος τι τραβάνε εκεί μέσα με τον καθένα..εδώ σε μία κανονική δουλειά όλοι έχουμε μιά εμπειρία τι σημαίνει η καθημερινή επαφή με κόσμο και πόσο πρόκληση είναι ώρες ώρες να είσαι απλώς σωστός στην όλη συμπεριφορά σου .
Δέν ζήτησα πίπα κάν (τη βαριέμαι γενικά και χάνω χρόνο απο το κυρίως..πιάτο) αλλα έκατσε πάνω μου και κουνήθηκε όμορφα (μπρός πίσω τη λεκάνη με αισθησιακό τρίψιμο ,όχι με ισορροπία σε λυγισμένα γόνατα κάθισμα όπως σε τούρκικη τουαλέτα και κάθετο ανεβοκατέβασμα σαν ελατήριο..)
Μετά αρκετή ώρα ξάπλωσε για ιεραποστολικό (στάση που δέν προτιμώ για τελείωμα -προτιμώ doggy- αλλά οι συσπάσεις που κάνει το σώμα της σε συνδυασμό με τα βογγητά στο αυτί μου (αληθοφανή / αληθινά..εμένα με κατακαύλωσαν πάντως) με έφεραν στη γραμμή του τερματισμού..
Να σημειώσω ότι έχω πάαααρα πολύ καιρό να τελειώσω με ιεραποστολικό ,πιστός οποδός του doggy ,ιδίως παρουσία καθρέφτη..(στην 1η επίσκεψη στην Ειρήνη έτσι κι έκανα) αλλά το gfe που εισέπραξα με οδήγησε σε θέση για πιό ολόσωμη επαφή.
Μπορώ να πώ ότι μου έβγαλε..χριστινίλα (Φ 69Β την οποία είχα τιμήσει >20 φορές..)
Ακόμα και ότι δέν μιλάει σχεδόν καθόλου δέν είναι μείον..πολλές φορές η μή λεκτική συννενόηση είναι πιό ζωώδης κάτι καλό για το συγκεκριμένο σπόρ..απλώς κανείς δέν έχασε επειδή φέρθηκε στον άλλο..ανθρώπινα ,απλό πράγμα ,δοκιμάστε αυτή την εμπειρία..
Οι βαθμολογίες που μου επιτρέπονται είναι κατώτερες απ'ότι θα ήθελα (δέν αφήνει το σύστημα) αλλά ήμουν όσο πιό περιγραφικός μπορούσα πιστέυω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Invisible Man

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού