Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπερα συναγωνιστες πρωινη εξορμηση σημερα μιας και η θερμοκρασια εχει πεσει καπως ειπα να επισκεφτω το στανταρακι μου την Σονια.Μπαινω στο σαλονι μου ανακοινωνει το προγραμμα η τσατσα και κανει την εμφανιση της η μιλφαρα Σονια τσιτσιδη.Αφου με χαιρετησε με καθοδηγησε η ιδια σε ποιο δωματιο θα μπω πληρωσα την τσατσα 2 μλπε χαρτονομισματα.Εμφανισιακα η Σονια ειναι μελαχρινη,ψηλη με αρκετα μεγαλα στηθη και παρα πολυ ωραιο σφιχτο κωλο τον οποιο κιολας τον δινει.Ο πρωτος γυρος περιλαμβανε μονο πιπα ελευθερο στοματικο,αρκετο καραμελωμα στις μπαλες και καταθεση στο στομα της.Σηκωθηκε πηγε προς τον νιπτηρα και τα εφτυσε,μετα επεστρεψε στο κρεβατι πηγα να ξεπλυθω και εγω και ξαπλωσα στο κρεβατι για τον δευτερο γυρο.Αφου ετριψε τις βυζαρες της επανω και αρχισε να σηκωνετε το αρπαξε στο στομα της και ξεκινησε την πιπα.Μετα απο μερικα λεπτα την σταματησα μου φορεσε προφυλακτικο και της ζητησα να στηθει στα τεσσερα για να την γαμησω απο κωλο.Το κουλουρι της παντος παροτι το δινει εδω και καμποσο καιρο παραμενει αρκετα σφιχτο.Αυτα απο μενα για την συνευρεση με την μιλφαρα Σονια η οποια για μενα ειναι στις τοπ επιλογες αν δεν θελεις να κλαψεις τα λεφτα σου και να ευχαριστηθεις ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης.Παντως θελει να ξερεις το πως θα της φερθεις,να γνωριζεις το κουμπι της ωστε να σε ανταμειψει αναλογα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
928
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, spyvar, jorhel και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού