Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη πριν απο 3-4 μέρες γύρωσ τις 6.30 απογευμα. Αναζήτησα την Ιζαμπέλα έπειτα από κριτικές συναγωνιστών. Η ευγενική κυρία υποδοχής μου είπε οτι 2 βδομαδες που δουλέυουν εκει δεν ξέρει κανενα τετοιο ονομα !!! (αρα τι?).
Μου παρουσίασε την Εβελίνα... Με την πρώτη ματια δεν ειναι τόσο πολύ του γουστου μου ο σωματότυπος της αλλα είχε κατι που με τράβηξε να δοκιμάσω. Βαριόμουν και τις τσάρκες...
Εμφανισιακά, ξεχωρίζουν τα ματια της, ο κώλος της και το φτιαγμένο στηθος της που έχει πολύ ωραίες μικρές θηλές (προσωπική μου προτίμηση). Στα αρνητικά το οτι ειναι κοντή κι έχει κάποια - λίγα όμως κιλάκια... Αρκετά τατου στο κορμί της και μια κόμωση 80s μισοπανκ... Οκ... Λίγα Ελληνικά, σχετικά ντροπαλή και τα περισσότερα στα Αγγλικά...
Το κλίμα ήταν πολύ φιλικό, φαίνεται και ήταν μια καλόβολη γυναίκα, και αρκετά πρόθυμη... Κατα την διάρκεια της συνεύερεσης μιλάγαμα και γελάγαμε σε gfe κατασταση...
Ζήτησα πίπα χωρίς προφύλαξη και αφού αποφάνθηκε οτι ήμουν πολύ καθαρός ξεκίνησε μια καλή, βαθιά και με καλές α]εναλλαγές και περισσότερο χωρίς χέρι, μακράς διάρκειας πίπα. Πανω απο ικανοποιητική! Πέρασμα προφυλακτικού και δοκιμή σ όλες τις στασεις... Πλάγια, κλασική, και μετά στα 4. Στα 4 το στήσιμο της ηταν αψογο και έπαιζε μονη της με το νινακι της διαρκώς. Σ αυτή την στάση χωρίς υπερβολή την γαμισα για πανω απο 15 λεπτά με διάφορες εναλλαγές ρυθμού, από αργα μέχρι έντονα. Μετα της ζήτησα να με τελειωσει στο στόμα της πράγμα που δέχθηκε λέγοντας μου ΟΚ μ ένα ντροπαλό και κοριτσίστικο τρόπο. Εκανε μια πολύ υγηρή πίπα και τα κράτησε όλα στο στόμα της μέχρι που τέλειωσα εντελώς... Μετά στον νιπτήρα...
Γενικώς είναι μια χαμηλών τόνων, ευγενική κοπέλα 25-28 χρονών με καλή διάθεση αν κι εσύ είσαι ευγενής - αυτο κατάλαβα... Ηταν ένα ευχάριστο, χαλαρό, καλοκαιριάτικο απόγευμα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
470
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, TOMMY DEVITO, Gingos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού