Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μία κρεατωμένη ψηλή τσα2 με κοντό μαλλί, που δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να φορούσε εκείνη το στραπόν και να με πηδούσε επιτόπου Γλώσσα, ανακοίνωσε απλό για τις δύο χοντρές πουτάνες που είχαν βάρδια : την Ειρήνη και την Βίκυ
"Να ρωτήσω!" της είπα όταν αποχώρησε και ο τελευταίος από το σαλόνι
"Ναι" με κύτταξε
"Αυταρχικό, κάνουνε οι κοπέλες?" Κουλ
"Ναι , κάνουνε"
"Εχετε και όργανα?" Κουλ
"Ναι"
Εφυγα για να επιστρέψω ύστερα από πολύ λίγο
"Θα περάσω τελικά!" Κουλ
Επιλέγοντας την Βίκυ.
Την χοντρή με το ίσιο κοκκινωπό μαλλί μέχρι τους ώμους , το στρογγυλό φαρδύ πρόσωπο με τα μεγάλα μάτια , τα επίσης μεγάλα βυζιά.
Το δωμάτιο που διάλεξα ήταν καθαρό Ναι!.
" Α, έχεις δικό σου!" παρατήρησε μπαίνοντας η Βίκυ
"Εχεις κι εσύ?" την ρώτησα (αναφερόμουν σε δονητή. Οπως και εκείνη , προηγουμένως , αναφρεόταν στο στραπόν μου , που είχε δει να ετοιμάζω )
"Ναι, αλλά μικρό είναι"
"Ωραίο είναι αλλά δεν έχει ζώνη" παρατήρησα και το έβαλα στην άκρη.
Για να καταφέρω να δέσω τα δερμάτινα λουριά , στην μέση της, χρειάστικε να χρησιμοποιήσω την δερμάτινη δεκαπεντάρα προέκταση Μεγάλο χαμόγελο, εξηγώντας ταυτόχρονα και στην Βίκυ :"Την έχει μέσα το strap. Για γυναίκες που είναι πιο γεμάτες, έτσι ώστε να μην υπάρχει πρόβλημα".
"Χαλάρωσε λιγάκι, έλα μου!" με "μάλωσε" , ύστερα από λίγο , βλέποντάς με να πασχίζω να τεντώσω τα λουριά.
"Βιάζομαι γιατί ο χρονος κυλάει σαν το νερό και έχουμε μόνο 10 λεπτά!" δικαιολογήθηκα Λύπη
"Χαχαχαχαχ!"
"Κατάλαβες? Για αυτό βιάζομαι"
"Εντάξει"
"Από την άλλη πάλι να πληρώνεις 20 ευρώ ή και παραπάνω , για περισσότερο χρόνο , δεν είναι εύκολο, γιατί τα πράγματα είναι δύσκολα πια, οικονομικά...."
"Ναι"
Ηταν έτοιμη!Ναι!
"Αχ παρε με από τον κώλο τώρα!" της είπα κυττώντας την λάγνα
"Να μου πεις πως"
"Ορίστε, έτσι!" είπα και ανέβηκα στο κρεβάτι ( στα 4)
"Μήπως να βάλουμε και λίγο κρέμα? " πρότεινε
"Ε, βέβαια, χωρίς κρέμα δεν γίνεται, πονάει πολύ!"
"ΟΚ, ότι πεις μωρό μου!"
Ανεβαίνοντας και εκείνη στο κρεβάτι (όρθια), πήρε το σωληνάριο και με το γυμνό δάχτυλό της μου άλιψε την κωλοτρυπίδα, βάζοντάς μου και λίγο δαχτυλάκι Γλώσσα
"Ααα!...." κα΄βλωσα με την αίσθηση
"Κοριτσάρα μου!" μου είπε γλυκά
"Ααα!...." συνέχισα να καβλώνω
"Κοριτσάκι μου!"
"Αχ, ένα κοριτσάκι με ένα μικρό πουλάκι είμαι!" συμπλήρωσα
Οπως ήταν όρθια, λύγισε τα γόνατα και πιάνοντάς με από την μέση προσπάθησε να με καρφώσει.
"Δεν είσαι καλά μέσα!" την ενημέρωσα
Ταυτόχρονα άρχιζε τα βογκιτά.
Στην επόμενη προσπάθεια τα κατάφερνε! Ναι!
"Σ' αρέσει?" με ρώτησε καθώς άρχιζε να παλινδρομεί Κατσικογάμης
"Ννναι!...."
"Να σε σκίσω θέλω!" δήλωσε δυναμώνοντας τις στραπονιές ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
"Αχ, σιγά!!"
Κρατώντας με γερά απ τους γοφούς , ρίχνοντάς μου και λίγα κωλοχάστουκα Ναι! , η κωλάρα της ανεβοκατέβαινε ρυθμικά , με αποτέλεσμα η πούτσα της να οργώνει το κωλάντερό μου Κατσικογάμης, ενώ εγώ , περνώντας το χέρι κάτω και ανάμεσα από τα ανοιχτά μπούτια μου , μαλάκιζα το μικροσκοπικό πουλάκι μου βογκώνας σιγανά.
Της έπιασα και τις κρεατωμένες γάμπες της, έτσι όπως με πηδούσε με τα γόνατα λυγισμένα, σε μία προσπάθεια να της δείξω πως ήθελα να συνεχίσει και πιο δυνατά! Γλώσσα
"Να αλλάξουμε λίγο? Κατέβα κάτω, κατέβα κάτω!" της είπα όταν άρχισα να πιάνομαι (ήταν , βλέπετε, η πέμπτη και τελευταία, που με πηδούσε εκείνο το απόγευμα και οι προσαγωγοί μου είχαν πάρει φωτιά.... Λύπη)
Πράγματι κατέβηκε αμέσως και εγώ μετακινήθηκα στην άκρη του κρεβατιού ( παραμένοντας στα 4)
"Ολη την παίρνεις , ναι!! Αυτό είναι!!" φώναξε θριαμβευτικά με το που με ξανακάρφωσε , ρίχνοντάς μου και ένα δυνατό, απαξιωτικό κωλοχάστουκο, ενώ ύστερα από λίγο ακολούθησε και άλλο.
Εγώ είχα σκύψει το κεφάλι και άφηνα την υπέρβαρη Ρωσίδα να με ξεκωλιάζει Κατσικογάμης, μιας και τώρα , έχοντάς με μαγκώσει από τα καπούλια και αργότερα από τους ώμους, με ξέσκιζε κανονικά, με απανωτές, βαθιές και γρήγορες στραπονιές Κατσικογάμης, με το βλέμα στιλωμένο στην πούτσα που μπαινόβγαινε , μουγκρίζοντας σαν γελάδα!
Εγώ το μονο που έλεγα , με ξεψυχισμένη φωνή, ανάμεσα στα βογκιτά μου, ήταν : "Αχ, είσαι πολύ δυνατή!!" Ναι!
Πραγματικά, τα δυο τρία λεπτά που κράτησε εκείνο το πισωκολλητό ήταν απολαυστικά! ΓλώσσαΓλώσσα
"Σιγά, αχ, σιγά!!....Πάρε με και λίγο αλλιώς τώρα!"
Ετσι όπως ήμουν απλά γυρισα ανάσκελα.
Ανοιξα διάπλατα τα πόδια και τα έπιασα από τους μηρούς, στα σημεία κοντά στα γόνατα. Πλησίασε κι εκείνη, λύγισε τα γόνατά , με έπιασε από την μέση και με κάρφωσε, με ένα προκλητικό χαμόγελο να σχηματίζεται στο πρόσωπό της Ναι!.
Ακολούθησαν στραπονιές Κατσικογάμης με την πούτσα της , στην αρχή, να βγαίνει συχνά απ' το κωλάντερό μου (μέχρι η Ρωσίδα να βρει την κατάλληλη στάση) και με μένα να ανταποδίδω το βλέμμα της παίζοντας με τα βυζιά της, ενώ υπήρχαν στιγμές που την κράταγα από τα μπράτσα , από την μεσάρα, αλλά και από τις μπουτάρες της, έτσι όπως εκείνη συνέχιζε να με κρατάει από την μέση σφυροκοπώντας με ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης, αλλά και γαμόντας με αργά Κατσικογάμης, πάντα κυττόντας με στα μάτια και μάλιστα μερικε΄ς φορές βγάζοντας την γλώσσα , για να γλύψει προκλητικά τα χείλια της. Τότε ήταν σαν να μου λέει : "Σε γαμάω παλιοπουτάνα!!".Γλώσσα
Η καβλιάρα τσα2 χτύπησε πριν το δεκάλεπτο.
Την ώρα εκείνη βρισκόμουν με τα πόδια μου διάπλατα ανοιχτά , ενώ η Βίκυ με κρατούσε από τους αστραγάλους συνεχίζοντας να με πηδάει δυνατά ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης.
Τελικά δεν κατάφερα να χύσω Μεγάλο χαμόγελο.
Είχα βέβαια χύσει και πριν λίγη ώρα , στην Αλίσα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2016
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, fouxter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού