Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την είχα βάλει στο μάτι από τα δύο προηγούμενα tour, αλλά δυστυχώς δεν είχα προλάβει να τη συναντήσω τότε. Η συνάντηση κλείστηκε πολύ εύκολα και γρήγορα με 2 μηνύματα. Σε αυτό το tour από το διαμέρισμα και πήγε στο ξενοδοχείο απέναντι από το πάρκο. Όταν ανοίγει η πόρτα τα χρειάζεσαι λίγο, γιατί δεν βλέπεις και κάθε μέρα τέτοια γυναίκα. Εμφανισιακά είναι ακριβώς όπως ανέφεραν και οι προηγούμενοι συναγωνιστές, με φοβερό fitness κορμί που έχει φτιάξει σε μόλις 1,5 χρόνο από ότι μου είπε από την καλλισθενική γυμναστική, μακριά μαύρα μαλλιά και πανέμορφο πρόσωπο με μάτια που έχουν μια σπάνια πρασινοκάστανη απόχρωση. Το μόνο που με χάλασε λίγο είναι το στήθος, καθώς αν και πολύ ωραίο οπτικά είναι ελαφρώς πιο σκληρό από ότι θα έπρεπε, αλλά αυτό είναι ασήμαντη λεπτομέρεια σε σχέση με το υπόλοιπο τέλειο σύνολο.
Στο επικοινωνιακό κομμάτι δεν έχεις κανένα πρόβλημα, καθώς μιλάει πολύ καλά αγγλικά και με καλή προφορά, μόνο θέλει λίγο προσοχή, γιατί μπορεί να σου φάει αρκετό χρόνο, ειδικά στην αρχή και γενικά είναι γελαστή, πρόσχαρη και φιλική.
Στα του αγώνα εγώ προσωπικά πέρασα πολύ καλά και θα ξαναπήγαινα σίγουρα. Πράγματι, τα φιλιά της είναι κάπως περίεργα (μάσαγε και τσίχλα ταυτόχροναΧμμμ;) αλλά στην πορεία βελτιώνονται αρκετά. Δέχεται αδιαμαρτύρατα φιλιά, χάδια, γλυψίματα κτλ. σε όλο της το κορμί, ενώ ταυτόχρονα σε χαιδεύει και η ίδια, χρησιμοποιώντας και τα πόδια τηςΧαμόγελο. Στην πίπα προσπαθεί αρκετά, κάνει σχετικά ικανοποιητικές προσπάθειες για dt, σε κοιτάζει με ένα λάγνο βλέμμα και κάνει παιχνίδια με τη γλώσσα κατά μήκος. Εντύπωση μου έκανε ότι ασχολήθηκε με τη γύρω περιοχή από μόνη της χωρίς να της πω τίποτα και δέχεται και mouthfuck. Ωστόσο, θέλει λίγη βελτίωση στην τεχνική, καθώς ορισμένες φορές αισθάνεσαι και ελάχιστα τα δόντια. Επίσης, στήνεται πολύ καλά στο 69 και σε προτρέπει να την περιποιηθείς. Δάχτυλα δεν δοκίμασα καν, καθώς δεν είναι απαραίτητα αν έχεις τέτοιο κορμί δίπλα σου να χαιδεύεις.
Δεν ξέρω αν ήταν θέμα χημείας αλλά στο σεξ ήταν απίστευτη. Στήνεται πολύ καλά, παίρνει πρωτοβουλίες στην εναλλαγή στάσεων, δέχεται και το ζητάει πολλές φορές το spanking και όταν χάνεις εσύ το ρυθμό τον παίρνει αυτή και κοπανιέται ακατάπαυστα, καθώς δεν κουράζεται και ιδιαίτερα με τέτοιο κορμί. Γενικά δείχνει να το ευχαριστιέται και η ίδια. Τέλος, τα παίρνει όλα στο στόμα και μάλιστα δεν σταμάταγε να ρουφάει και αφότου είχα τελειώσει, οπότε μετά από λίγο πήγε στο μπάνιο με ένα μεγάλο χαμόγελοΝτροπή και τα έφτυσε.
Γενικά, είναι μια πάρα πολύ όμορφη κοπέλα που χρόνια είχε να έρθει αντίστοιχη στην Ελλάδα και παρά την εμφάνισή της προσπαθεί πολύ για να σε ικανοποιήσει. Κατά τη γνώμη μου τα αξίζει τα 250 που ζητάει, όταν υπάρχουν κάτι άλλες που ζητάνε 200ρες καιδεν τη φτάνουν ούτε στο 1/10. Αν κατάφερνε και βελτίωνε κάποια μικροφάουλ στις υπηρεσίες της θα ήταν πραγματικά η πιο τέλεια επιλογή. Όποιος έχει να τα διαθέσει, προτείνεται σίγουρα. Εγώ πάντως θα ξαναπάω με τα χίλια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 25, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
86
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, THV και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2016
πολυ καλη κριτκη.
Ξερεις πως μπορω να κλεισω ραντεβου μαζι της;
[τωρα ανοιξα εδω λογαριασμο/ δεν εμφανιζει κπ λινκ ή τηλεφωνο της]
29 Ιουνίου, 2016
Μόλις έφυγε, οπότε και απενεργοποίησε το προφίλ της στο news. Περίμενε όταν ξαναέρθει.
14 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μήπως έχουμε το instantgram της?
14 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σου στέλνω π. μ.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4