Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετα την ενημερωση που ειχαν την ευγενή καλοσυνη να κανουν εδώ οι συναγωνιστες ότι η Μαιρη εργαζεται πλεον στο Αγιου Πετρου 7 εσπευσα στην απογευματινη βαρδια μηπως τη πετυχω.Το φως αναμμενο οποτε εισηλθα στα ενδοτερα.Η μαυρη πορτα ολο ευθεια ερμητικα κλειστη χωρις σφουγγαρι να αφηνει κενο,οποτε φαινεται σαν να πρεπει να χτυπήσεις κουδουνι.Δεν είναι ετσι όμως.Απλως σπρώχνεις και μπαινεις.Στο καναπε δεξια ειχε στρογγυλοκαθησει η ευγενικη υπηρεσια με το κοντο μαλλι που ηταν μαζι με τη Μαιρη στο Διδυμου 22.Με ενημερωσε ότι εργαζεται εκεινη και να περιμενω επειδή είναι στο δωματιο.Μου κρατησε συντροφια οση ωρα περιμενα.Μου ειπε ότι δεν ηταν επιλογή τους να ερθουν σ αυτό το σπιτι.Συμφωνησε μαζι μου ότι στο Διδυμου περναει πιο πολυς κοσμος,εκει είναι απομερα.Αφου της ειπα ότι θα περασω μια και τη κοπελα τη ξερω,ζητησα να δω το δωματιο.Θεοσκοτεινο.Το αριστερο τουλαχιστον.Εκανα τη παρατηρηση και μου ειπε να περιμενω για να αδειασει το δεξια που εχει λιγο καλυτερο φωτισμο.Μου ειπε αφου το αναγνωρισε κι αυτή το πρόβλημα ,ότι τωρα που ανελαβε εκεινη θα αλλαξει πολλα πραγματα προς το καλυτερο.Σε καποια στιγμη πηγε και χτυπησε τη πορτα. -Μη χτυπάτε για μενα,περιμενω. -Μα ξερετε ποση ωρα είναι μεσα;Εχω ηδη χτυπησει αλλα με αγνοησαν. -Ποση; -23 λεπτα χρονομετρημένα. -Ε,τοτε εχετε δικιο,ειναι αρκετα, -Το παιζει ξύπνιος ο κυριος που είναι μεσα,αλλα κι εγω δε τα σηκωνω αυτά,θα μπω μεσα. Και παει φουριοζα στο δωματιο και αφου χτυπάει πανω κατω μανιασμενα το χερουλι,μπαινει μεσα.Εκεινη την ωρα εβγαινε η Μαιρη και ακολουθουσε ο πελατης,ενας μεσόκοπος.Του κανει τη παρατηρηση να μη το ξανακανει αλλα αυτος ειχε ζωγραφισμενο ένα πλατυ χαμογελο και δεν εδωσε σημασια,Εχοντας απωθημενο να παω με τη Μαιρη δε μπορουσα να μην αρπαξω την ευκαιρια που μου δοθηκε.Περιμενα αρκετη ωρα να ερθει αν και δεν ηταν άλλος πελατης.Καταρχας το δωματιο το δεξια που περασα είναι σε αψογη κατασταση.Ολα καινουρια και πεντακάθαρα.2 καρεκλες,ενας τεράστιος καθρεφτης,κομοδινο με μια λαμπα πορτατιφ που δε δινει και τοσο φως αλλα υποφερτο.Στο πατωμα ένα χαλακι .Ωραια,θα μου είναι χρησιμο στη πορεια,σκεφτηκα.

Με τη Μαιρη
Η Μαιρη είναι μια νεα κοπελα,Ελληνιδα,με μετριο προσωπο,πολυ κοντο ξανθο μαλλι κουρεμενο στα πλαγια,μικρο πεσμενο βυζι ανευ σημασιας και τατουάζ σε ολο της το κορμι.Μπουταρες φουσκωμένες και το δυνατο της σημειο,ο κωλος της.
Μπηκε στο δωματιο και αφου με ρωτησε πως με λενε,αρχισε καπως αγχωμενη με το καινουριο της ξεκίνημα να φλυαρει για την υπηρεσια που θα τα φροντισει όλα όπως πρεπει,για το σπιτι κλπ.Δεν ηθελα να τη διακοψω αφου φαινεται ανθρωπος καλοκαρδος ,χωρις υστεροβουλια που δεν εχει το νου της πως να κλεψει χρονο.Αφου ξεντυθηκε, τη τραβηξα απ το κρεβατι κοντα μου οντας ορθιος και την εφερα διπλα στο καθρεφτη οπου αρχισαν μακρας διαρκειας αγκαλιες,χαμουρεματα,προκαταρκτικα.Την εβαλα να γονατισει και αρχισε να με φιλαει στο στηθος αργα αργα και να κατεβαινει.Κατοπιν ασχοληθηκε πολύ ωρα με τους ορχεις και με το κορμο.Παραλληλα εγλειφε και πολύ αισθησιακα διπλα απ τους ορχεις στα μπούτια.Απιστευτη αισθηση.Και μιλαμε για αρκετη ωρα.Περασε προφυλακτικο και αρχισε τη πιπα γονατιστη παντα.Η πιπα της είναι πολύ καλη και διαρκειας.Ταυτοχρονα χαιδευε που και που τους ορχεις,τα μπούτια,μοναδικα.Της επιανα το κεφαλι,της επιανα τα χερια και τα κρατουσα ενώ αυτή πιπωνε και τα φερνα στο σωμα μου,φανταστικη εμπειρια.Σε καποια στιγμη κοιταξε και στο καθρεφτη και της ειπα να συνεχισει να το κανει.Ουτε εκει μου χαλασε χατηρι.Μετα πηγα και ξαπλωσα στο κρεβατι αλλα κατω κατω για να είμαι και παλι σε επαφη με το καθρεφτη και της ειπα να ερθει.Ηρθε στα τέσσερα διπλα μου οπου η θεα του ζουμερου κωλου της να διαγραφεται σε ολο του το μεγαλειο στο καθρεφτη ηταν μοναδικη.Αφου τη θαυμασα λιγο ετσι,της ειπα να ερθει αντίθετα από μενα και να συνεχισει τη πιπα αφου κοιταει το καθρεφτη.Μπηκε αμεσως στο νοημα και το εκανε.Τη διεκοψα συντομα και ανασηκωθηκα στο κρεβατι στα γονατα.Αμεσως ακολουθησε στα τέσσερα αυτή όμως οπου αρχισε παλι τη πιπα με πιο πολύ ζηλο.Το ζουσε πραγματικα και χαθηκε αφου αν δε τη σταματαγα θα συνεχιζε.Εγω αυτή τη φορα εβλεπα το κωλο της να διαγραφεται στο μικρο καθρεφτη απέναντι πανω απ το νιπτηρα.Η Μαιρη συνεχιζε ανεβαίνοντας αργα αργα προς τα πανω γλείφοντας κοιλια,σωμα.Εκει τη τραβηξα με δυναμη και της εκανα κεφαλοκλειδωμα,την εσφιξα με δυναμη στην αγκαλια μου με εκεινη να βγαζει αναστεναγμούς και να ειμαστε μαγουλο με μαγουλο και να τη πιανω και απ το κεφαλι.Εκει ξεκινησα να της χαιδευω τις μπουταρες και αρχιζα να της ριχνω χαστουκια στην αφρατη απιστευτη κωλαρα.Σισα σιγα στην αρχη και προοδευτικα 3-4 δυνατες,πολυ δυνατες με τη Μαιρη να αναστεναζει με ικανοποιηση.Για να κανω παυση και να ηρεμησω,ξαπλωσα και τη τραβηξα να ξαπλωσει διπλα μου.Ηρθε χωρις καμια αντιρηση και αρχισαμε αγκαλιες,φιλια,μου χαιδευε τους ορχεις και επαιζε το πεος.Σε λιγο μου ειπε με σιγανη φωνη,σε θελω μεσα μου.Αμεσως ηλεκτρικο ρευμα με διαπερασε και την εβαλα να ξαπλωσει με ανοιχτα τα ποδια και με το ξυρισμενο μουνι διαπλατο να με περιμενει.Εκει ξεκινησα δυνατα ,προχωρησα δυνατα με τη Μαιρη να με χαιδευει αριστοτεχνικα στο σωμα,στις πλατες,ακριβως όπως μ αρεσει,χωρις να της πω τιποτα.Εδειχνε να της αρεσει πολυ το σωμα μου.Ταυτοχρονα εβγαζε ωραιες κραυγες.Καπου εκει τη καρφωνα με πολύ δυναμη με τη Μαιρη να μου επιφυλασει μια τελευταια ευχαριστηση αφου πλεον το καρφωμα απ τη μερια μου ηταν ασταματητο αφου ημουν σε άλλη διαταση εκτος ελεγχου,με τη Μαιρη πλεον να φωναζει πολύ δυνατα και να λεει ορισμενα λογια που ουτε θυμαμαι.Εκει ηρθε και το τελος αλλα επειδή ολο αυτό υποσεινηδητα δεν ηθελα να τελειωσει,συνεχισα για λιγο ακομη.Τραβηχτηκα και το προφυλακτικο ειχε μεινει μεσα της και βγηκα με γυμνο το πεος.Φοβηθηκα λιγο αλλα η Μαιρη με καθησυχασε ότι δε τρεχει τιποτα.Πηρε η ιδια το προφυλακτικο και το πεταξε.Τη ρωτησα όμως ετσι κι αλλιως αν κανει εξετασεις μου ειπε ναι και ότι προσεχει όπως μου ειπε και στην εξοδο η υπηρεσια.Οσο πλενομουν μου ειπε ποσο καλος ημουν και ότι περασε ωραια και γω απλως της ειπα ότι ελπιζω να τη ξαναδω.Εν κατακλείδι,περασα πολύ καλα,η Μαιρη είναι λιγο στο κοσμο της αλλα με την εννοια ότι δειχνει καλος ανθρωπος που δεν αρέσκεται σε υπολογισμούς και δευτερες σκεψεις η φορωντας ένα προσωπειο.Στα θετικα,το απομερο του μπουρδελου που εξασφαλιζει ανεση χρονου σε λογικα πλαισια.Στο δωματι καθισα τουλάχιστον 15 λεπτα χωρις ουδεμια ενοχληση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.731
Πόντοι:
1.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, aselgeia, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2016
Προς τι η χαμηλή βαθμολογία;
26 Ιουνίου, 2016
Καθολου βαθμολογια.Ξεχασα να τη συμπληρωσω.
26 Ιουνίου, 2016
Εκεί παλιά έφερνε ωραίες κοπέλες και επειδή είναι εκτός πιάτσας υπήρχε χρόνος.Τώρα όσες φορές έχω περάσει δεν έχει κάτι αξιόλογο και φεύγω...
10 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θεωρώ άδικία την χαμηλή βαθμολογία δεν ειναι δικαιολογία αυτο που γράφεις.'εκατσες 3 ώρες και έγραψες τοσα θετικά και ξεχασεσ να βαλεις βαμολογία και δεν σε πεταξε το σύστημα έξω .αφού υπάρχει βαθμολογια επομενως την έχεις βαλει ε ποιος την εβαλε ο φουφουτος χωρίς να θελω να κανω τον δικηγορο της μαιρης εισαι απαραδεκτος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4