Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 45 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η κοπέλα είναι αρκετά εμφανίσιμη, έχει ωραίο πρόσωπο, πολύ ωραίο κορμί για τα γούστα μου με μόνο μείον το μικρό στήθος της.
έβαλε τελευταία το πρωκτικό στο πρόγραμμά της και είπα να την δοκιμάσω. την πήρα δύο μέρες συνεχόμενα Κεφάλι σε τοίχο!
την πρώτη μέρα πίπα με λάστιχο (εγώ το ζήτησα) απλή και με χέρι, και μετά από 1 λεπτό ακριβώς σταμάτησε την πίπα και μου είπε έλα για γαμήσι. της ζήτησα τον κώλο της και έβαλε (λέγοντας ότι τώρα τελευταία κάνει κωλαράκι) 2 κρέμες και μάλιστα αρκετή ποσότητα.
ζήτησε αργά στην αρχή και μετά άρχισε τα αχ βαχ και τα τελείωνε μωρό μου περνάει ο χρόνος (είχαν περάσει 4 λεπτά!!!).
συνέχισε το ίδιο τροπάριο με το πέρασε ο χρόνος και ενώ της είπα ότι δεν πέρασαν ούτε 5 λεπτά, αυτή επέμενε ότι τελείωνε ο χρόνος.
η καύλα από το κωλί της και λόγω σώματος τελικά με έκανε και έχυσα περίπου στα 6 λεπτά. αμέσως σηκώθηκε και έφυγε από το δωμάτιο.
επειδή μου άρεσε το κορμί της και το στενό κωλί της είπα να ξαναπάω Μαλακία
συμπεριφορά ίδια ακριβώς. πίπα 1 λεπτό, πολύ κρέμα και από το 4 λεπτό άρχισε τα τελείωνε!!!!
μάλιστα κοίταζε συνέχεια το ρολόι της (δεν το είχα προσέξει την πρώτη φορά) και έλεγε πέρασε ο χρόνος.
στα 6 λεπτά περίπου μου λέει το κορυφαίο ότι τελείωσε ο χρόνος και αν θέλω παραπάνω να πληρώσω έξτρα!!!!
της έλεγα όχι γιατί είδα και εγώ την ώρα που μπήκε στο δωμάτιο και εκεί που την γάμαγα πήγε να σηκωθεί να φύγει λέγοντάς μου ότι επειδή την είχα ξαναπάρει δεν έπρεπε να περιμένω ιδιαίτερη μεταχείριση και ότι δεν θα κάτσει παραπάνω.
την κράταγα αγκαλιά και δεν την άφησα αμέσως να φύγει λέγοντάς της ότι τελειώνω αλλά εκείνη επέμενε και έφυγε την ώρα που έχυνα.
το κορίτσι ωραίο μεν αλλά Ξ Ε Π Ε Τ Α ααααααααααα
νομίζουν ότι τα ευρώπουλα τα έχουμε για πέταμα. ΜΑΥΡΟοοοοοοοοοοοοοοοοο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
1.603
Πόντοι:
5.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, orbital80, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2016
Συμφωνώ η συγκεκριμένη η παναθλια πήγα σήμερα ουτε τσιμπούκι ούτε τίποτα για πέταμα τα λεφτά η χειρότερη που έχω πάει ποτέ μακριάααα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1