Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46553
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όπως ανέφερα και στη δημοσίευση μου, στο πέρασμα μου παρούσες ήταν η Βαλέρια και η Βίκυ.

Η Βίκυ είναι ένα όμορφο - για τα δικά μου γούστα - κορίτσι από τη γειτονική μας χώρα. Έχει ένα καυλιάρικο piercing στη μύτη και είναι αδύνατη με μικρό βυζάκι. Όχι πάνω από 25. Το απόλυτο στυλιάρι. Έρωτας

Στο δωμάτιο δεν άργησε να έρθει και αφού χαμήλωσε το φωτισμό έμεινε με τα εσώρουχα. Την τέχνη του μασάζ δεν την κατέχει. Περισσότερο να περιμένετε ένα χαϊδεμα και ελαφριές πιέσεις στα κλασσικά σημεία της πλάτης. Χαμόγελο

Μετά από κανά δεκάλεπτο μασάζ γύρισα ανάσκελα και της κατέβασα το στρινγκάκι. Το μικρό άρχισε να γελάει, γιατί με είδε πολύ ερεθισμένο. Της βάζω κωλοδάχτυλο, το οποίο δέχθηκε αδιαμαρτύρητα. Μου φόρεσε λάστιχο και άρχισε πίπα. Ωραίο τσιμπουκάκι, με καλό ρυθμό και χωρίς δόντια. Χτύπησε και ένα deepthroat. Όσο τον είχε στο στόμα της, εγώ τη δαχτύλιαζα. Δυνατό το πιπίνι Ναι!

Ανέβηκε στο μασαζοκρέβατο και με καβάλησε με νάζι. Η καβαλαρία που έκανε ήταν με καλό ρυθμό, ενώ της χούφτωνα τα μικρά βυζάκια της. Λόγω μεγάλης καύλας και επειδή έβλεπα ότι έρχεται το τέλος, πήγαμε καναπέ. Άνοιξε ωραία τα πόδια της, της το έχωσα και μετά από ένα σύντομο σφυροκόπημα έχυσα με δύναμη.

Έκανε πρώτη ντουσάκι, μετά εγώ, μιλήσαμε λίγο και αποχώρηση.

Συμπερασματικά, όποιος ψάχνει ένα στυλιάρι στο χώρο του μασάζ, τότε βρήκε το λιμάνι του Γερο-μύστης

Καλά να περνάμε Κουλ
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, greta15, dmtrsxxx και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού