Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
λοιπον αυτο τον μηνα γαμισαμε καλα....πρωτα η μιρα που εχω γραψει..και τωρα η νινα...οσον αφορα το παρουσιαστικο κατ αρχην ειναι μια γλυκια(οχι εντυπωσιακη) κοπελα ξανθη...με ωραιο στητο στηθος..3αρι...(διακρινεις οτι ειναι σιλικονατο αλλα ωραια δουλεια) οι ρογες πραγματι γκαγκελο....σωμα πολυ ομορφο με ωραιες αναλογιες...μεγαλα ματια και σαρκωδη χειλη με αλλα λογια ενα ωραιο πουτανακι...1.70 περιπου στο υψος.
οτι της ζητουσα το εκανε και αυτο ειναι που αξιζει...γυμνη ηταν βαλε γοβες τις βαζει...απο το κρεβατι στο ορθιο..και παλι κρεβατι καμμια αντιριση δεν εφερε το κοριτσι...δεκτικη αυτο ειναι...το βασικο χαρακτηριστικο της...τωρα για σκαμπιλια στον κωλο...και τετοια..δεν δοκιμασα...αλλα..και γενικα....δεν μου ρθε...γιατι εβλεπα..ενα πλασμα...που απλα γαμιετε δεν μου βγαλε το brutal.
οσο αφορα την συμπεριφορα μαλλον απο το γραφειο της ειπαν να χαμογελα περισσοτερο...αλλα...ναι μια ησυχια..την εχει...αλλα δεν πιστευω να ειναι τπτ..απλα το κοριτσι διαχωριζει...το σεξ...απο το τσιγαρο με τον πελατη...αυτο ειναι ολο.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
953
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, ΜrKavlopoulos, STAVROS6969 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού